Samostatný účtovník, účtovníčka

Cemix, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Leváre
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie a vedenie komplexného účtovníctva v súlade s platnými legislatívnymi predpismi vrátane daňových priznaní
- pripravovanie účtovných výkazov, účtovných závierok, zúčtovaní a daňových priznaní
- spracovanie bankových výpisov spoločnosti a ich zaúčtovanie
- realizácia úhrad
- účtovanie interných dokladov ( mzdy, DPH, zápočty, rezervy), opravných položiek a závierkové operácie
- spracovanie účtovných podkladov pre manažment
- príprava a spracovanie podkladov pre spracovanie konsolidovanej účtovnej závierky / mesačne
- spracovanie DPH a daňového priznania k DPH
- príprava podkladov a spolupráca s audítormi, daňovými poradcami, poisťovňami, firemným právnikom a štátnymi inštitúciami
- účtovanie majetku spoločnosti, výpočet a zaúčtovanie odpisov majetku danej spoločnosti
- inventarizácia a kontrola účtov
- prevádzka autoparku spoločnosti – evidencia, prihlásenie a odhlásenie automobilov, poistenie, servis,
- Vnútorná správa spoločnosti a starostlivosť o fyzický majetok spoločnosti, pridelenie majetku spoločnosti zamestnancom a evidencia
- správa interných programov pre Treasury, odsúhlasenie pohľadávok a záväzkov v skupine a Risk management

- práca v dynamickej spoločnosti
- odborné zaškolenie
- koncernová podpora
- služobný notebook a mobil

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Ďakujeme. za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonimické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Jednoduché účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii hlavného účtovníka, alebo v oblasti účtovníctva a fakturácie výhodou
- organizačné schopnosti
- flexibilita, samostatnosť
- schopnosť plniť úlohy v požadovanej kvalite a stanovených termínoch
- tímový hráč, odolnosť voči stresu
- logické myslenie
- zodpovednosť, ochota, rozhodnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť Cemix, s.r.o. je súčasťou rakúskej nadnárodnej skupiny Lasselsberger – patríme medzi popredných európskych výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí, disperzných produktov, keramických materiálov a surovín. Na slovenskom trhu ponúkame ucelené systémové rady produktov, ktoré sú komplexným riešením od hrubej stavby až po finálne úpravy. Vďaka vlastnému výskumu aj vývoju dokážeme rýchlo reagovať na nové potreby trhu a držíme krok s najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3351748  Megjelentetés dátuma: 7.5.2020  Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac