Mechanik - lisovanie kolies na VZV - západné Slovensko

ČEMAT, s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiackoncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú, jednozmennú a nemonotónnu prácu, kde ako mechanik chodíte z nášho skladu v Zavare realizovať objednávky do menších aj veľkých podnikov v rámci západného Slovenska. Ak sa nebojíte práce, ste manuálne zručný, rád šoférujete, máte technické myslenie, slušné vystupovanie pred zákazníkmi aj pred kolegami, tak vás radi privítame v našom kolektíve.

Stručný popis práce po zaučení:
- Lisovanie superelastických (celogumových) kolies na VZV pomocou mobilného hydraulic-
kého lisu na prevádzkach u zákazníkov
- Vedenie nákladného vozidla Fiat Ducato (do 3,5t) a IVECO (5t) s lisom ak máte potrebný VP sk. C+E. Uprednostníme uchádzača, ktorý je držiteľom V.P. sk. C + E
- VP sk. B je podmienkou
- Obsluha vysokozdvižného a ručného paletizačného vozíka (vodičský preukaz a zaučenie zabezpečíme, uprednostníme uchádzačov, ktorí V.P. na VZV majú)

Stabilná a perspektívna práca v spoločnosti, ktorá je v svojich produktoch a službách lídrom na slovenskom trhu.
Hľadáme manuálne zručného a šikovného človeka, ktorý je spoľahlivý a lojálny
Ponúkame zaujímavú, nemonotónnu prácu na jednu zmenu

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosím zasielať mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie
- lojálnosť
- dôslednosť, spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- chuť pracovať
- výhodou je VP sk.C+E vrátane KKV

Významný dodávateľ príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike: priemyselných pneumatík na VZV, nosných vidlíc na VZV, prídavných zariadení na VZV, stavebných a OTR/EM pneumatík, gumených pásov, hydraulických zdvižných plošín a iných.
www.cemat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2910958  Megjelentetés dátuma: 27.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac