Produktový manažér

ČEMAT, s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacK základnej mzde prináležia odmeny podľa plnenia mesačného obchodného plánu. Tie sú pri štandardných obchodných výsledkoch vo výške 60-100%, prípadne aj viac. Detailnejšie sa upresní na pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový manažér má na starosti svoje produktové portfólio, jeho práca pozostáva z nasledovného:

- nákup - jedná so zahraničnými partnermi - dodávateľmi o aktuálnych podmienkach (nákupných, dodacích, atď.), objednáva tovar na sklad, prípadne priamo na objednávku zákazníka, zodpovedá za adekvátnu výšku naskladnenia v daných produktoch, pravidelne analyzuje skladovú obrátkovosť a aj na základe toho prispôsobuje obchodnú stratégiu. Sleduje konkurenčných dodávateľov, má komplexný prehľad o situácií na trhu. Komunikuje s dodávateľmi na dennej báze v anglickom jazyku telefonicky, online a prostredníctvom e-mailu

- obchod - rieši spolu s obchodno-technickými zástupcami, prípadne priamo s významnými zákazníkmi zložitejšie a náročnejšie obchodné prípady (štandardné obchodné prípady si riešia obchodno-technickí zástupcovia riešia sami), vypracováva niektoré cenové ponuky. S niektorými produktami obchoduje priamo so zákazníkmi. Analyzuje a vyhodnocuje obchodné výsledky svojich produktov. Pozná a sleduje konkurenciu. Má vynikajúce technické vedomosti o svojich produktoch a neustále sa snaží zlepšovať. Dbá na to, aby aj obchodno-technickí zástupcovia výborne poznali jeho produkty, pravidelne ich školí o novinkách. Navštevuje spolu s obchodno-technickými zástupcami významných zákazníkov - služobné cesty cca 2 x do mesiaca

- marketing - určuje marketingovú stratégiu svojich produktov, komunikuje s pracovníkmi marketingu o prospektoch, letákoch, mailingoch, internetových kampaniach, atď.. Iniciatívne prichádza s návrhmi, ktoré prostredníctvom marketingu zlepšujú predaj a image produktov. Sleduje našu web stránku a e-shop, dáva podnety na jej zlepšenie / doplnenie

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- mladý a dynamický kolektív

Informácie o výberovom konaní

CV (ideálne s fotografiou) prosím posielajte len e-mailom!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Uprednostníme uchádzačov s technickými znalosťami a zručnosťami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme dynamickú osobnosť s prozákazníckym prístupom, kreatívnymi nápadmi a myšlienkami, ktorá je ochotná vyhľadávať a učiť sa nové veci. Požadujeme vysokú úroveň komunikácie (telefón, e-mail), aktívny prístup, dobrý systém práce a time management. Angličtina je nutnou podmienkou! Výhodou je technický typ uchádzača.
Jedná sa o prácu v kancelárii so služobnými cestami (cca 2 krát do mesiaca).

Významný dodávateľ príslušenstva k manipulačnej a stavebnej technike: priemyselných pneumatík na VZV, nosných vidlíc na VZV, prídavných zariadení na VZV, stavebných a OTR/EM pneumatík, gumených pásov, hydraulických zdvižných plošín a iných.
www.cemat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1347167  Megjelentetés dátuma: 14.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac