Senior colný deklarant

Celní jednatelství Zelinka s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co bude Vaší náplní práce:

  • Zodpovědnost za řízení a obchodní výsledky pobočky
  • Vystavování dokladů pro celní řízení a jiné související úkoly
  • Správa agend souvisejících s celním řízením
  • Řešení Ad Hoc problémů a nestandardních situací
  • Profesionální a přátelská komunikace se zákazníky, celními orgány a ostatními pobočkami
  • Komunikace s přepravci a dodavateli
  • Práce s aplikací eColko

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici obrovskou výhodou, zájem o obor nutný
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Znalost a orientace v prostředí logistiky či obchodu výhodou
  • Zkušenost s vedením a řízením lidí výhodou
  • Schopnost delegace úkolů a důslednost při kontrole
  • Vynikající komunikační, organizační schopnosti a time-management
  • Asertivita a odolnost vůči stresu
  • Smysl pro zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, pro-aktivní přístup
  • Orientaci na výsledky

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravné
  • Příspěvek na sportovní aktivity (karta Multisport)
  • Odborné vzdělávání a kurzy AJ
  • Věrnostní odměny za odpracované roky
  • Odměna za nového zaměstnance nebo zákazníka
  • Základní mzda 1000 - 1300€ dle zkušeností + odměnová složka mzdy
  • Další benefity / výhody
  • Místo výkonu práce: Dialničná cesta 4416/18, Senec 903 01

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno
ID: 3811765  Megjelentetés dátuma: 15.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.