Špecialista na simulácie podnikových procesov

Asseco CEIT, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
3/2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý má skúsenosti v oblasti dynamických simulácií.
Náplňou práce bude hlavne:
  • participácia pri projektoch zameraných na návrh logistických a výrobných procesov,
  • tvorba simulačných modelov, ktoré slúžia na overovanie a testovanie návrhov logistických a výrobných procesov,
  • návrh nápravných opatrení na základe výsledkov simulácie,
  • tvorba technickej dokumentácie a prezentácia výsledkov simulácie pred zákazníkom,
  • realizácia projektov v oblasti digitálneho podniku,
  • realizácia projektov zameraných na projektovanie logistických a výrobných systémov.

Požadujeme:
skúsenosť s programovacím jazykom SimTalk 1.0 a 2.0 – pokročilý samostatný užívateľ
skúsenosť so simulačným softvérom Plant Simulation – pokročilý samostatný užívateľ
skúsenosť so simulačným softvérom Witness, Simio
skúsenosť s grafickými softvérmi AutoCad, Microstation, Catia
skúsenosť s programovacím jazykom C++, VisualBasic - vítaná

  • ponúkame prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti a v dobrom kolektíve
  • možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu
  • jazykové vzdelávanie
  • niekoľko firemných akcií v roku
  • stravné v plnej miere hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis prosím zašlite prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselné inžinierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

  • orientácia na výsledky,
  • cieľavedomosť a vytrvalosť,
  • samostatný a iniciatívny prístup k práci,
  • organizačné schopnosti,
  • lojalita,
  • kreativita,
  • strategické myslenie,
  • flexibilita.

Asseco CEIT, a. s. je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca komplexné riešenia z oblasti technických aj procesných inovácií, priemyselnej automatizácie, digitalizácie a optimalizácie, ako aj inteligentnej internej logistiky. Poslaním spoločnosti s vlastným výskumno-vývojovým centrom je podpora produktivity, efektivity a rastu konkurencieschopnosti priemyselných podnikov. Spoločnosť so sídlom v Žiline úspešne pôsobí na celoeurópskej úrovni, pričom medzi jej zákazníkov patria významné priemyselné podniky najmä z automobilového, strojárskeho, chemického a elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť Asseco CEIT, a. s. je od roku 2017 súčasťou medzinárodnej skupiny Asseco.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Gregušová
E-mail: poslať životopis
ID: 3847022  Megjelentetés dátuma: 13.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac