Servisný technik

CEIT Technical Innovation, s. r. o.

Miesto práce
Univerzitná 8413/6, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu servisných technikov hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplň práce bude tvoriť najmä:
- montáž jednoúčelových strojov a elektro rozvádzačov
- vykonávanie montáže strojov od jednotlivých podskupín až po finálnu montáž a testovanie na základe výrobnej dokumentácie
- montáž u zákazníka, servisné výjazdy (časté cestovanie ku zákazníkovi v rámci SR a ČR)

- práca v mladom kolektíve
- pružný pracovný čas

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis mailom na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrikár alebo elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- odborná spôsobilosť (osvedčenie) na výkon práce elektrotechnika výhodou
- skúsenosť s programovaním PLC výhodou
- skúsenosti so servisovaním jednoúčelových zariadení výhodou
- schopnosť pracovať s elektrotechnickými schémami, strojárskymi výkresmi a dokumentáciou
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- bezúhonnosť
- ochota cestovať v rámci SR a ČR
- flexibilita, adaptabilita, schopnosť zvládať konflikty
- tímový duch

Hlavné oblasti pôsobenia spoločnosti CEIT Technical Innovation, s.r.o. sú:

• Vývoj inovatívnych riešení v oblasti automatizácie logistiky
• Aplikovaný výskum
• Výskum inteligentných systémov
• Aplikácia progresívnych technológií vo výskumno-vývojových
procesoch v oblasti strojárstva, logistických systémov

Zaoberáme sa taktiež vývojom:

• jednoúčelových zariadení
• skúšobných stavov
• montážnych prípravkov
• riešeniami pre priemyselnú automatizáciu
• algoritmami na rozpoznávanie obrazu
• mobilnými zariadeniami do extrémnych podmienok

Pozrite si našu web stránku:

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2765465  Megjelentetés dátuma: 21.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou