Brigáda v call centre - vymáhanie pohľadávok

CEE COLLECT Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Križkova 9, 811 04 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 € - 4,00 € / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia vhodná pre maturujúcich stredoškolákov, denných i externých študentov VŠ, neštudentov.

- aktívna telefonická komunikácia s dlžníkmi za účelom riešenia pohľadávkových vzťahov
- informovanie dlžníkov o ich záväzkoch a navrhovanie riešení smerujúcich k vyrovnaniu záväzkov
- dohadovanie splátkových kalendárov
- kontrola plnenia dohôd zo strany dlžníkov
- spracovanie a zapisovanie výsledkov z uskutočnených hovorov do firemného systému

- práca v mladom kolektíve
- výborná dostupnosť, blízkosť hlavnej vlakovej stanice
- bonusový systém (výška v závislosti od výsledkov) k základnej dohodnutej mzde

Informácie o výberovom konaní

Vážení uchádzači všetky informácie sú uvedené v inzeráte.

Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom spracovania pre potreby výberu na uvedenú pracovnú pozíciu v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Nemáš skúsenosti? Stačí chuť pracovať a všetko ťa naučíme.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš výborné komunikačné zručnosti a príjemný hlasový prejav?
Rád sa učíš nové veci?
Nerobia ti problém výzvy a zvládanie stresu?

Ďaľšie predpoklady, ktoré sú výhodou:
- vysoké pracovné nasadenie, zodpovedný prístup k práci
- asertivita, empatia, samostatnosť, flexibilita
- obchodné zručnosti vítané

UŽ DLHŠIE NEČAKAJ, UROB PRVÝ KROK A POŠLI NÁM SVOJ ŽIVOTOPIS.

Spoločnosť patriaca do medzinárodného holdingu zaoberajúca sa správou rizikových aktív klientov.
www.ceecollect.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2538168  Megjelentetés dátuma: 20.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,50 € - 4,00 € / hod