Vodič skupiny "B"

CEDULA s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
739 EUR/mesiacodmeňovanie na základe odjazdených km + počet nakládok/vykládok. čistá mzda 650€-700€ + diety.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných vodičov na rozvoz tovaru v rámci Žilinského regiónu. Jedná sa o rozvoz paletového tovaru. Pokiaľ vlastníš vodičský preukaz aspoň skupiny "B" a si šikovný, fyzicky zdatný a rád sa učíš nové veci radi Ťa privítame v našom kolektíve.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

fyzická zdatnosť, flexibilita, ochota, zmysel pre spoluprácu

Hlavnou činnosťou spoločnosti je vnútroštátna a medzinárodná nákladná preprava.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2714731  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 739 EUR/mesiac