Účtovník / účtovníčka

ČECHOVO, s. r. o.

Miesto práce
Námestie slobody 39, okres Prešov, okres Sabinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Čechovo, s.r.o. hľadá účtovníčku.
Osobu ktorá sa dobre vyzná v účtovných predpisoch a vie bezproblémovo ovládať účtovné aplikácie. V súčasnosti používame MK Soft ale je možnosť používať aj inú alternatívu za predpokladu, že by to bolo vhodnejšie alebo výhodnejšie.
Keďže neočakávame zo začiatku 100% vyťaženie pri účtovaní dvoch menších firiem, hľadáme účtovníčku, ktorá by bola ochotná vypomáhať aj pri iných administratívnych prácach pre tím a manažment. Príklady takejto práce sú vyhľadávanie informácií na internete. Komunikácia ohľadom vytvorenia stránky a pod.
Spoločnosť Čechovo sa nachádza v Uzovciach, cca. 15km od Prešova a pôsobí v oblasti predaja zdravotníckeho nábytku pre nemocnice a zdravotnícke zariadenia. Spoločnosť v súčasnosti pôsobí najmä na Slovenskom trhu a má potenciál rozširovať svoje služby nielen na trhoch na ktorých pôsobí ale aj na nových trhoch najmä v okolí.
Dátum očakávaného nástupu: Je pre nás dôležitejšie nájsť správnu osobu ako niekoho čím skôr. Ideálny dátum nástupu je medzi 15.5. až 15.7.
Znalosť cudzích jazykov nie je podmienka, ale je výhoda. Najmä anglicky a nemecky.

Ponúkame:
· Príjemne pracovné prostredie
· Mladý kolektív a dobrí ľudia
· Priestor a potenciál realizovať sa aj v iných oblastiach

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu a veríte, že by ste ju vedeli vykonávať dobre a minimálne tri roky, prosím o zaslanie vášho CV a motivačného listu na: [email protected] Na osobný pohovor budú prizvaní len uchádzači ktorý prešli prvým kolom výberového konania po detailnom preštudovaní vami zaslaných dokumentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, obchod, účtovníctvo

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Očakávame:
· Zodpovedný prístup
· Spoľahlivosť pri zadávaní údajov do systému
· Rýchlu a zručnú prácu na počítači
· Otvorenosť pri využívaní nových technológií
· Tímového hráča ochotného spolupracovať a vypomáhať (ako je to aj u ostatných)
· Znalosť cudzích jazykov je plus (angličtina, či nemčina)
· Znalosť účtovníctva a práce s informačnými technológiami.

Spoločnosť ČECHOVO s.r.o. sa zaoberá výrobou, predajom a distribúciou zdravotníckeho vybavenia určeného pre nemocnice, zariadenia sociálnych služieb a ambulancie. Viac informácií o nás nájdete na www.cechovo.sk.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3311448  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou