Asistent/ka advokáta

ČECHOVÁ & PARTNERS s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie agendy advokáta, sekretárske a administratívne práce, asistencia pri všetkých činnostiach advokáta, správa a archivácia spisovej agendy a korešpondencie advokáta, asistencia pri písaní a úprave spisových dokumentov, spolupráca pri realizácii a organizácii marketingových aktivít kancelárie a ďalšie práce podľa pokynov zamestnávateľa, ostatných advokátov a vedúcej kancelárie súvisiace s chodom kancelárie.

práca v advokátskej kancelárii, v mladom kolektíve, práca v centre mesta

Životopis v slovenskom a anglickom jazyku poslať na kontaktnú e-mail adresu. Pozvaní na pohovor budú len tí uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrá znalosť anglického jazyka, úroveň B2, pokročilá znalosť Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, lojálnosť, pracovitosť, flexibilnosť, zmysel pre tímovú prácu, komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie na verejnosti.

Advokátska kancelária ČECHOVÁ & PARTNERS s.r.o. je jednou z popredných advokátskych kancelárií na Slovensku s rozsiahlymi medzinárodnými skúsenosťami. Kancelária je členom Lex Mundi - najväčšej siete združujúcej najvýznamnejšie národné právne kancelárie z celého sveta a World Services Group – globálnej organizácie poskytovateľov služieb v privátnom sektore. Právnici kancelárie sú členmi International Bar Association, AIJA a iných profesijných asociácií. Kancelária a právnici v nej pôsobiaci dosahujú pravidelne najvyššie rankingy od Legal 500, IFLR 1000, Chambers Europe a iných.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 292228  Megjelentetés dátuma: 30.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac