Odborný redaktor na posudzovanie rukopisov

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiaczáleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzorcium CBS sa skladá z 3 slovenských a 1 českej firmy. Sme vydavateľstvo, kreatívne grafické štúdio a letecká spoločnosť. Spolu s českou firmou sme najväčší výrobca ručne maľovaných máp v Európe. Okrem iného vydávame aj knihy dvoch edícií /letecké a čarovné/. Len v priebehu minulého roka sme vydali a na pulty slovenských kníhkupectiev dostali viac ako 150 000 kníh. V Českej republike pôsobí od roku 2011 naša dcérska spoločnosť.

Pozrite si video o nás - https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=63s

Video z nášho Vianočného večierku - https://www.youtube.com/watch?v=WIPSI4rZ4_Y.

Ako úspešné a rýchlo rozrastajúce sa vydavateľstvo vydávame ročne státisice kníh a máp.

V súčasnosti chceme založiť novú divíziu, ktorá sa bude zaoberať vydávaním diel iných autorov s prepojením na náš odbytový systém priameho predaja. Z tohto dôvodu hľadáme šikovného odborného redaktora na posudzovanie rukopisov iných autorov. Hľadáme kolegu, ktorý bude pri zrode nového oddelenia a má skúsenosti s prácou vo vydavateľstve, alebo s posudzovaním rukopisov a pomôže sa nám zorientovať v tejto oblasti práce.

Forma spolupráce a dohodnutá odmena bude predmetom diskusie na osobnom stretnutí :) Práca sa vykonáva z DOMU.
Ak si myslíte, že môžete byť pre naše vydavateľstvo prínosom, tak píšte na [email protected] a radi sa s Vami osobne stretneme.

Budete pracovať v ľudskom a nestresovom pracovnom prostredí, plnom kreatívnych a nadšených ľudí. Človek v práci strávi obrovský kus života a sme si toho vedomí, preto chceme, aby sa u nás pracovníci cítili dobre. Naša firma sa neskladá z budov, áut a strojov, ale predovšetkým z ľudí.

Žiadosti uchádzačov, ktorí nás len spamujú životopismi a ani nevedia kam píšu, rovno hádžeme do koša. Pošli nám e-mail, v ktorom uveď prečo chceš pracovať u nás a prečo by sme si mali vybrať práve Teba. Pripojte aj svoj životopis. Tešíme sa na Vás... :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Ste otvorený človek s láskou ku knihám a mapám. Poznáte naše produkty a zaujíma Vás, čo robíme. Chcete využiť možnosť pracovať v stabilnej firme a spolupracovať pri zrode novej divízie vydavateľstva.

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3977395  Megjelentetés dátuma: 25.2.2021  Alapbér (bruttó): 650 EUR/mesiac