Textár/ka pre vydavateľstvo

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
500 EUR/mesiacZáleží len na vás, chceme mať dobre zarábajúcich ľudí.'. Efektívni ľudia si u nás zarobia aj 1300 eur a viac. Pláca sa odvíja len od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Konzorcium CBS sa skladá z 3 slovenských a 1 českej firmy. Sme vydavateľstvo, kreatívne grafické štúdio a letecká spoločnosť. Spolu s českou firmou sme najväčší výrobca ručne maľovaných máp v Európe. Okrem iného vydávame aj knihy dvoch edícií /letecké a čarovné/. Len v priebehu minulého roka sme vydali a na pulty slovenských kníhkupectiev dostali viac ako 150 000 kníh. V Českej republike pôsobí od roku 2011 naša dcérska spoločnosť.

Pozrite si video o nás - https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=63s

Video z nášho Vianočného večierku - https://www.youtube.com/watch?v=WIPSI4rZ4_Y.

Ako úspešné a rýchlo rozrastajúce sa vydavateľstvo vydávame ročne státisice kníh a máp. Do svojich produktov potrebujeme veľmi kvalitný obsah. Našimi klientmi sú hlavne samosprávy, rôzne inštitúcie, či podnikateľské subjekty.
Ako úspešné a rýchlo rozrastajúce sa vydavateľstvo vydávame ročne státisice kníh a máp. Do svojich produktov potrebujeme veľmi kvalitný obsah. Jednou časťou tohto obsahu sú aj PR články.

Našimi klientmi sú hlavne samosprávy, rôzne inštitúcie, či podnikateľské subjekty. Vašou náplňou práce bude na základe podkladov pripraviť PR článok, ktorý bude prezentovať našich zákazníkov v produktoch, ktoré si objednali, celé roky.

Textár píše texty na základe podkladov o zákazníkovi v projekte vydavateľstva, ktoré dostáva od projektových manažérov. Jeho úlohou je vytvoriť originálne texty, ktoré pravdivo vypovedajú o netradičných a pozitívnych kvalitách zákazníka. Tieto PR články, texty , ktoré vytvoríte, budú súčasťou knižníc tisícok rodín na Slovensku a v zahraničí. Mali by byť nadčasové, trefné a jasné. Hľadáme žurnalistu z praxe, človeka, čo vie, do čoho sa ľudia radi začítajú. Preto kladieme veľký dôraz na štýl písania a schopnosť vytvoriť originalitu tam, kde sa to zdá občas možno až nemožné.

Vyžadujeme profesionálnu úroveň slovenčiny.
Práce je tu naozaj dosť, u nás sa nudiť nebudete:)
Nikto Vám nebude stáť za chrbtom, avšak vyžadujeme kvalitnú prácu.
Ohodnotený/á budete len na základe vykonanej práce.
Prečo by sme Vás mali okliešťovať fixnou mzdou, keď môžete zarábať oveľa viac?

Riadime sa mottom "Ako dobre produkujem, tak dobre sa mám". Upozornenie: Pracovná pozícia je vhodná len pre toho najšikovnejšieho! Budete mať svoje pracovné miesto priamo v centre diania, pri redaktoroch, šéfredaktorke, koordinátoroch..

Ak viete, že na to máte, prihláste sa ešte dnes. Pošlite nám svoje CV, motivačný list a 3 ukážky toho najlepšieho z Vášho portfólia na [email protected]

PRÁCA SA VYKONÁVA Z DOMU

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi.
Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Prax je najlepšia škola

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Hľadáme nápaditého človeka, ktorý vie, čo ľudí zaujme a čo chcú čítať.

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3965326  Megjelentetés dátuma: 22.1.2021  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac