Manažér/ka koordinačného centra

CBS spol, s.r.o.

Miesto práce
Kynceľová
Termín nástupu
dohodou
730 EUR/mesiac+ odmeny podľa produkcie tímu. Manažér má neobmedzený príjem, záleží od šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ste niekedy viedli tím? Baví Vás organizácia? Tak hľadáme potom práve Vás!

Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- Viesť, koučovať a motivovať svoj tím
-Zúčasťňovať sa na poradách
-Komunikovať s koordinátormi o predaji, termínoch, plánoch, cieľoch, výkonoch, atď
-Komunikovať s Výrobným riaditeľom ohľadne termínov, nových projektov, technických záležitostí, nacenení projektov a špeciálnych požiadavok od zákazníkov
-Komunikovať s Obchodným riaditeľom ohľadne zohrania svojich tímov pri celoštátnych kampaniach a ohľadne doplnkového predaja, aby neohrozoval hlavný predaj v teréne. Takisto ohľadom storno poplatkov objednávok z terénu
-Komunikovať s Marketingárom ohľadne výroby propagačných materiálov pre podporu predaja koordinátorov
-Komunikovať s Personalistom ohľadne príjmu a úvodného zaškoľovania nových koordinátorov a ohľadne prípravy pracovného miesta pre nového koordinátora
-Komunikovať s Manažérom odd. komunikácie ohľadne funkčnosti hardwaru, softwaru a spotrebného materiálu
-Komunikovať so Manažérom odd. príjmov ohľadne špecialít vo fakturácii..

Momentálne u nás pracujú 6 šikovní koordinátori, ktorí potrebujú zodpovedné vedenie.
Manažér/ka koordinačného centra musí byť jednoznačne autorita, ktorá je zodpovedná, poriadkumilovná, komunikatívna s obchodným duchom. Pracuje totiž s ľuďmi, ktorí sú veľké osobnosti a takí nebudú rešpektovať hocikoho. Autoritu si viete vybudovať svojimi predošlými výsledkami, vysokou etikou a správnymi osobnými hodnotami a ako každý správny manažér určitou dávkou „nerozumnosti“ (tj, že sa dokáže postaviť väčšinovému názoru skupiny, keď vie, že je to správne).

Aká je náplň práce koordinátora?
Koordinátor má na starosť našich partnerov, ktorými sú obce a mestá na Slovensku, veľké spoločnosti a firmy s dlhoročnými skúsenosťami, ktoré do svojich regiónov prinášajú život a rozvoj. Jeho úlohou je dobre sa o nich postarať. Čo to presne znamená? Spoluvytvárajú knihu, mapu,tak, že skoordinuje činnosť textára, grafika a víziu nášho partnera vo vopred stanovenom termíne výroby.
Práca koordinátora/ky v sebe zahŕňa komunikáciu s majiteľmi, riaditeľmi firiem, marketingovými manažérmi, starostami a primátormi. Koordinátor/ka manažuje svoj projekt, ktorý dotiahne až do konca.

Chceme manažéra/ku, ktorý/á bude mať výsledky a preto si skôr sám vyskúša prácu koordinátora na svojom projekte. Čo to znamená? Budete mať pridelené projekty a vykonávať rovnakú činnosť ako ostatní koordinátori, ale zároveň budete mať na starostili aj administratívnu stránku tohto oddelenia (denný, týždenný, mesačný reporting). Po úspešnom skoordinovaní a zvládnutí svojho projektu získate všetky kompetencie spojené s vykonávaním tejto pozície (samostatné prerozdeľovanie projektov, účasť na poradách vedenia, účasť na pohovoroch, zaškolenie ľudí..).

Sme spoločenskí a sympatickí ľudia ťahajúci za jeden povraz a kráčajúci za jasnými cieľmi. Viac o našom tíme nájdete tu: https://www.youtube.com/watch?v=yYAit153SHA&t=8s
Máme stanovenú víziu a chceme expandovať. Ponúkame Vám priestor na realizáciu, jedinečný a krásny produkt, príspevky na vzdelávanie, ľudský prístup, školenia, celofiremné akcie, kávu zadarmo:) a hlavne možnosť. Možnosť byť úspešný/ á .

Pošlite nám Váš životopis a do motivačného listu nezabudnite napísať dôvod, prečo by sme mali prijať práve Vás. Email smerujte na [email protected]. Pripravte sa na to, že Vás čaká niekoľko výberových kôl.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientácia na cieľ
Obchodný duch
Komunikatívnosť a veľmi dobré komunikačné zručnosti
Zvedavosť
Chuť učiť sa a obchodovať
Zmysel pre detail

Motto CBS: Jedinečný pohľad na krajinu

Hlavnou víziou spoločnosti CBS spol, s.r.o. je vytvárať originálne produkty, ktoré pomáhajú rásť cestovnému ruchu. Propagujeme krásy krajiny, podporujeme rozvoj cestovného ruchu a pomáhame spoločnostiam a samosprávam zviditeľniť sa vo svojom regióne.

Vytvárame originálne produkty, ktoré umožnia ľuďom vidieť svet inak, originálne a v krajších farbách. Či už sú to ručne maľované mapy, fotografie, knihy, videá, alebo iné propagačné materiály, všetky tieto produkty propagujú to pekné a hodnotné, čo v regióne je. Zároveň dávame dôraz na to, aby všetky naše produkty boli aj prakticky využiteľné, aby slúžili ľuďom a uľahčovali im život. Hoci sú to nákladné umelecké diela s vysokou hodnotou, vďaka našej obchodnej stratégii a našim partnerom, ich dostávame k veľkému množstvu ľudí. Umožňujeme im vidieť svet taký, aký naozaj je - originálny, farebný a krásny. A vieme to dosiahnuť hlavne preto, lebo všetci svoju prácu robíme srdcom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3463917  Megjelentetés dátuma: 25.8.2020  Alapbér (bruttó): 730 EUR/mesiac