Miben segíthetünk?

Marketing Coordinator

CBRE s.r.o.

Miesto práce
Europa SC, a.s., Na Troskách, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiackonečná suma závisí od znalostí a skúseností vybraného kandidáta (+ koncoročný bonus viazaný na výsledky práce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste sa podieľať na tvorbe úspešného brandu regionálneho obchodného centra v Banskej Bystrici ? Mať kreatívnu prácu s priestorom pre sebarealizáciu ?

• Hľadáme kolegu/kolegyňu s inovatívnym prístupom k práci a schopnosťou pretaviť zaujímavé nápady do eventov, online súťaží a kampaní, ktoré by prilákali zákazníkov. Ak hľadáte jedinečnú výzvu, pripojte sa k nášmu silnému marketingovému tímu. V správe nehnuteľností sme globálnym lídrom.
• Zodpovedá za tvorbu „On-line marketingovej komunikácie, on-line reklamných kampaní a propagácie nákupného centra
• Komunikuje s nájomcami nákupného centra
• Podieľa sa na kreovaní reklamných kampaní v rádiách, online a printe.
• Spolupracuje pri organizácii marketingových eventov podľa marketingového plánu a pokynov oblastného marketingového manažéra, komunikuje s eventovými agentúrami
• Administratíva – príprava a zhotovovanie zadaných podkladov, zmlúv, zápisov z mítingov, zhotovovanie objednávok, evidencia objednávok, evidencia inzercie v jednotlivých médiách a monitoring médií, spracovanie štatistiky o jednotlivých akciách
• Zodpovedá za prípravu a spracovanie podkladov k marketingovému plánu a rozpočtu
• Zodpovedá za aktualizáciu Web stránky, podieľa sa na tvorbe obsahu a správy sociálnych profilov nákupného centra.
• Zodpovedá za systém darčekových kariet, zabezpečuje komunikáciu s dodávateľom
• Pravidelne pripravuje pracovanie podklady pre periodický aj neperiodický reporting a zabezpečuje plnenie ďalších úloh podľa nariadení vedenia spoločnosti

Zamestnanecké výhody, benefity

Sme poradenská spoločnosť v oblasti komerčných nehnuteľností. Našim klientom poskytujeme komplexné služby. Pri všetkom, čo robíme sa snažíme dostať zo seba to najlepšie a dodať prvotriedny servis našim klientom. Na to, aby sme mohli mať spokojných a prosperujúcich klientov musíme mať najprv spokojných a prosperujúcich zamestnancov. Budujeme inovatívne prostredie pre našich zamestnancov, ktorí potom prichádzajú s čerstvými nápadmi pre klientov.
Naše priestory sú navrhnuté tak, aby sa v nich zamestnanci cítili dobre, aby mali možnosť sa rozvíjať a aby sa priestor prispôsobil ich potrebám, nie naopak.
Na to, aby zamestnanci mohli rásť, musia sa ďalej vzdelávať – máme preto prepracovaný systém ďalšieho vzdelávania, ktorý poskytuje našim zamestnancom širokú škálu tém a taktiež možnosť výmenných programov v rámci spoločnosti.
Aby sa naši zamestnanci vedeli ľahšie uvoľniť aj v práci, máme pre nich pripravené masáže na pracovisku a Multisport kartu.

Pri dôležitých životných udalostiach poskytujeme dni voľna navyše, a za odpracované roky máme dovolenku extra, či sabbatical.
Pri narodení dieťaťa dáme kolegovi alebo kolegyni príspevok vo forme bonusu, rovnako aj pri odporučení nových kolegov – tešíme sa z každého prírastku
Ak to situácia umožňuje, radi sa stretávame aj s kolegami, s ktorými nezdieľame kancelárie pri rôznych druhoch teambuildingových a sociálnych aktivít.
Máme možnosť zapojiť sa do rôznych dobrovoľníckych aktivít a ďalšie iné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, komunikácia, reklama, obchod, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Skúsenosti s podieľaním sa na organizácii a promovaní eventov
Schopnosť prinášať nové a kreatívne nápady
Skúsenosť s google add word, ppc kampaňami, facebook a instagram adds, nie je podmienkou
Kreativita, samostatnosť a motivácia neustále sa učiť a rásť
Schopnosť primerane a profesionálne reagovať na bežné požiadavky zo strany klientov, spolupracovníkov a nadriadeného
Tímová spolupráca
Svedomitosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Aktívna znalosť Anglického jazyka je podmienkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

CBRE je najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností, ktorá taktiež vytvára moderné kancelárske priestory podľa najnovších „workplace“ trendov a každý rok prináša inšpirácie nielen zo sveta, ale aj zo slovenských kancelárií v rámci jedinečného projektu OFFICE ROKA - officeroka.sk. Spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 300 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici a spravuje 45 komerčných a kancelárskych budov.

CBRE ponúka širokú škálu integrovaných služieb vrátane transakcií a projektového manažmentu; správy nehnuteľností; investičného manažmentu; posudzovania a ohodnocovania; lízingu nehnuteľností; strategického poradenstva; predaja nehnuteľností; financovania a služieb rozvoja.

Slovenská pobočka CBRE získala v roku 2020 v Euromoney´s Real Estate Awards 3 prvenstvá v kategórii Poradenstvo a konzultácie: Generálna podkategória, Prenájom/Predaj a Výskum. V roku 2019 to boli v Euromoney's Real Estate Awards 4 prvenstvá. Okrem troch uvedených kategórií aj Oceňovanie nehnuteľností. Je držiteľom cien CIJ Awards SLOVAKIA 2020 v kategóriách: Best Office Real Estate Agency, Best Property Management Company and Best Investment Transaction - Rosum Office.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

CBRE s.r.o.
Staromestská 3
81108 Bratislava
https://www.cbre.sk/
ID: 4093347  Megjelentetés dátuma: 19.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac