Junior Architect - Junior Workplace Consultant

Miesto práce
Staromestská, Bratislava
1 200 EUR/mesiackonečná mzda závisí od znalostí a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Building Consultancy hľadáme šikovného architekta, ktorý by mal záujem ponoriť sa do zaujímavej oblasti workplace consultancy. Úlohou kolegu/kolegyne na tejto pozícií bude podpora architektov pri úlohách spojených s riadením projektov:

  • V spolupráci so senior architektom dohliada na úspešnú realizáciu pridelených projektov
  • Dohliada a spravuje projektovú dokumentáciu pridelených projektov a koordinuje distribúciu dokumentácie povereným osobám
  • Interiérový dizajn a tvorba vizualizácie
  • Tvorba “layoutov” a “space planov”
  • Zodpovedá za prípravu štandardných reportov o stave projektu pre projektový tím, klienta a manažment
  • Aktualizuje informácie o projektoch v informačných systémoch
  • Spracováva dokumentáciu pre záväzky projektu
  • Zodpovedá za uzatváranie projektov podľa štandardných procesov
  • Workplace Consultantovi pomáha navrhovať a vytvárať stratégiu pracovného prostredia podľa potrieb klienta
  • Zbiera a analyzuje dáta, ktoré sú nevyhnuté pre porozumenie potrebám a nastaveniu stratégie pracovného prostredia
  • Pomáha koordinovať vytvorenie nového office dizajnu a vytvárať prípravu realizačného plánu pre klienta
  • V spolupráci so seniornejšími kolegami zodpovedá za úspešnú implementáciu stratégie pracovného prostredia
  • Participuje pri vytváraní nových obchodných príležitostí a buduje vzťahy s klientmi
  • Plnenie ďalších úloh podľa nariadení vedenia spoločnosti

Sme poradenská spoločnosť v oblasti firemných realít. Našim klientom pomáhame nájsť úspešné riešenia pre ich nehnuteľnosti. My v CBRE sa na nehnuteľnosti pozeráme ako na príležitosť získať omnoho viac. Viac spokojných zamestnancov. Viac spokojných klientov. Preto je našou víziou posúvať priestor, v ktorom ľudia pracujú a podnikajú. A to všetko cez inovatívne riešenia, ktoré odhalia skrytý potenciál každej nehnuteľnosti. Chceme, aby sa naši zamestnanci u nás cítili dobre, preto podporujeme benefity v oblasti work-life balance, zdravia, osobného rozvoja a tímovosti:
  • Zdravé kancelárie s activity based pracoviskami a kolaboračnými zónami
  • Masáže na pracovisku
  • Sabbatical leave a dovolenka extra
  • Flexibilná pracovná doba a home office
  • Bonus pri narodení dieťaťa
  • Dni voľna pri dôležitých životných udalostiach
  • Finančný bonus za odporučenie kandidátov
  • Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuildingy, spoločenské podujatia pre zamestnancov
  • Dobrovoľnícke aktivity, práca s komunitami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Ukončené VŠ vzdelanie v oblasti architektúry
  • Anglický jazyk aktívne
  • Min. 2-ročná skúsenosť na pozícii architekta
  • Skúsenosť s workplace consultancy výhodou
  • Výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Kucková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3980433  Megjelentetés dátuma: 1.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac