Investment Analyst

Miesto práce
UNIQ Staromestská, Staromestská 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš začať svoju kariéru vo veľkom, kým si ešte študent? Zaujímaš sa o finančné trhy a investície? Si analytický typ a Excel pre teba nie je neznámy pojem? Ak sa chceš naučiť viac o fungovaní a procesoch na investičnom oddelení, pridaj sa k nám. Do nášho tímu CBRE Debt and Structured Finance hľadáme šikovného študenta na brigádu alebo stáž, ktorý bude oddeleniu vypomáhať s každodennou operatívou.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude každodenná podpora našich manažérov
Príprava dát pre analýzy situácie na finančných trhoch s nehnuteľnosťami
Príprava reportov a analýz pre účely investovania
Spolupráca pri vymýšľaní a nastavovaní štruktúr pre klientov
Vedenie dokumentácie
Monitoring trhu

Sme lídrom na poradenskom trhu v oblasti komerčných nehnuteľností. Našim klientom pomáhame nájsť úspešné riešenia pre ich nehnuteľnosti.
Poskytujeme možnosť nazrieť do práce oddelenia investičného bankovníctva a učiť sa od najlepších. Máš možnosť zažiť jedinečnú atmosféru veľkej poradenskej spoločnosti a zároveň vidieť reálny dopad vykonanej práce a pridanej hodnoty pre klienta.
Našich ľudí nelimitujeme a poskytujeme im priestor ďalej rásť. Sme vždy radi, ak môžeme nášmu kolegovi/brigádnikovi dať možnosť pokračovať v našej spoločnosti aj po ukončení štúdia.
Samozrejmosťou je u nás priateľský kolektív odborníkov, firemné akcie, zariadená kuchynka a dobrovoľnícke aktivity.
Máme zdravé kancelárie s activity based zónami, kde máš priestor pracovať z miesta, ktoré ti daný deň vyhovuje k tvojej nálade a povahe práce.
  • Masáže na pracovisku
  • Sabbatical leave a dovolenka extra
  • Flexibilná pracovná doba a home office
  • Bonus pri narodení dieťaťa
  • Dni voľna pri dôležitých životných udalostiach
  • Finančný bonus za odporučenie kandidátov
  • Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuildingy, spoločenské podujatia pre zamestnancov
  • Dobrovoľnícke aktivity, práca s komunitami

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

  • Študent denného štúdia na VŠ
  • MS Excel na vyššej ako základnej používateľskej úrovni
  • Časová flexibilita
  • Anglický jazyk – B2
  • Profesionálne a príjemné vystupovanie
  • Schopnosť zvládať prichádzajúce ad-hoc požiadavky popri bežných úlohách
  • Výborné organizačné zručnosti
  • Schopnosť rýchlo sa učiť
  • Zodpovednosť, pedantnosť, orientácia na detail
  • Tímovosť a spolupráca

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Mám záujem
ID: 3866966  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.