Senior účtovník - Polus City Center

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
asap
od 1130 Eur + koncoročný performance bonus. Výška dohodnutej odmeny závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za kontrolu a zaúčtovanie prijatých faktúr, fakturačných podkladov na zmluvy a ich dodatky, objednávok, účtovných dokladov, kreditných kariet, vedenie pokladničnej knihy (hotovosť, ceniny, šeky, atď.), zadáva jednotlivé položky do účtovných systémov a priraďuje ich k príslušným účtom podľa stanovených interných predpisov
  • Zabezpečuje úhrady podľa stanovených oprávnení, fakturáciu poplatkov podľa zmlúv, objednávok a ostatných podkladov od kolegov zodpovedných za jednotlivé oblasti spoločnosti
  • Zodpovedá za spracovanie a kontrolu bankových výpisov a ich zaúčtovanie
  • Pravidelná periodická fakturácia všetkým nájomcom, fakturácia nájomného, prevádzkových poplatkov, spotrebovaných energií a to na základe nájomných zmlúv (ďalej iba NZ) a platných dodatkov k NZ
  • Spolupráca/vystavovanie výnosových faktúr a sledovanie ich úhrad
  • Zodpovedá za prípravu dobropisov a zápočtov nájomcom
  • Zodpovedá za spracovanie pravidelnej mesačnej účtovnej uzávierky spoločnosti (zaúčtovanie všetkých dohadných položiek podľa informácií, rezerv a odpisov pohľadávok, úrokov z úveru, kurzové rozdiely, časové rozlíšenie), vrátane reportingu
  • Podpora a príprava dokladov pri kontrolách z finančného úradu, daňového úradu a iných orgánov štátnej správy
  • Spolupráca pri spracovaní podkladov k DPH
  • Poskytuje informácie pre kolegov z iných oddelení ku rôznym účtovným reportom,
  • Zodpovedá za odsúhlasovanie vzájomných záväzkov a pohľadávok s odberateľmi a dodávateľmi, prípravu zápočtov záväzkov a pohľadávok vrátane ich zaúčtovania
  • Zodpovedá za spracovanie upomienok, príprava penalizačných faktúr podľa pokynov manažmentu
  • Pravidelná inventarizácia a kontrola presne zadefinovaných účtov podľa pokynov manažmentu
  • Podpora a príprava podkladov pre účely tvorby a plánovania budgetu
  • Tvorba účtovných reportov a podkladov pre reporting
  • Spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
  • Plnenie iných úloh podľa zadania nadriadeného

  • Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
  • Motivačné finančné hodnotenie
  • Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
  • Finančný bonus za odporučenie kandidátov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
  • Kariérny rast
  • CBRE bola nominovaná ako Naj zamestnávateľ roka 2016
  • CBRE získala 18. miesto v rebríčku LinkedIn Top 20 Companies List 2017

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

4

  • Analytické myslenie, orientácia na detail a prácu s číslami
  • Schopnosť plniť stanovené termíny
  • Pozitívny prístup
  • Zodpovednosť
  • VŠ vzdelanie v oblasti ekonomiky, financií
  • Podvojné účtovníctvo
  • IFRS – základy
  • MS Excel – expert
  • EN jazyk – B1/B2
  • MS Office – reportovanie a evidencia na profesionálnej úrovni
  • Účtovný sofware - Navision

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Dobšovič
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3353946  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1130 Eur + koncoročný performance bonus. Výška dohodnutej odmeny závisí od skúseností kandidáta.