Asistentka - Správa obchodného centra Aquario

Miesto práce
Aquario Shopping Center, Nitrianska cesta, Nové Zámky
Termín nástupu
01.06.2018
od 720 Eur + Koncoročné odmeny. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou Asistentky obchodného centra je poskytovanie komplexnej administratívnej podpory Centre manažérovi. Asistentka zodpovedá za koordináciu procesov, ale zároveň je prvým kontaktom pre obchodných partnerov a ostatných zainteresovaných strán. Tím oddelenia sedí priamo na správe obchodného centra Aquario.

Popis pracovných úloh
  • Firemná korešpondencia (komplexná interná aj externá komunikácia), agenda centra
  • Príprava účtovných podkladov, podkladov k fakturácii
  • Vedenie pokladne
  • Organizačná činnosť, zabezpečenie plynulého chodu správy centra
  • Spolupráca pri príprave prezentácií, reportov, zmlúv
  • Archivácia dokumentov
  • Kompletizácia a evidencia zmlúv, vystavovanie objednávok

  • Možnosť sebarealizácie v medzinárodnom korporátnom prostredí
  • Vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
  • Teambuilding, benefity a sociálny program pre zamestnancov
  • Motivačné finančné hodnotenie
  • Stravné lístky v hodnote 4 Eur s príplatkom zamestnávateľa
  • Finančný bonus za odporučenie kandidátov
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť zúčastniť sa medzinárodných výmenných programov
  • Kariérny rast
  • CBRE bola nominovaná ako Naj zamestnávateľ roka 2016
  • CBRE získala 18. miesto v rebríčku LinkedIn Top 20 Companies List 2017

Informácie o výberovom konaní

Pracovný pomer je na zástup počas RD/MD.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchodné, administratívne, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Tímový hráč, schopná efektívne pracovať s ostatnými
  • Štruktúrovaná a dobre zorganizovaná
  • Proaktívna a zameraná na riešenie situácií
  • Silné komunikačné zručnosti
  • Schopnosť efektívne zvládnuť pracovné situácie s viacerými úlohami
  • Schopnosť samostatne pracovať
  • MS Office - pokročilá úroveň
  • Flexibilita

V CBRE našim klientom poskytujeme tie najlepšie služby pre ich nehnuteľnosti. Sme najväčšou svetovou poradenskou a investičnou spoločnosťou v oblasti komerčných nehnuteľností a od roku 2008 sme zaradení v zozname Fortune 500.

CBRE na Slovensku pôsobí už viac ako 20 rokov a zamestnáva viac ako 200 zamestnancov v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici. Celkovým obratom viac ako 30 miliónov eur sa radíme medzi top konzultačné spoločnosti na Slovensku.

Sme dobrí v tom, čo robíme, lebo to robíme spoločne. Od architektov cez konzultantov, finančných expertov až po projekt manažérov, všetci ťaháme za jeden povraz a smerujeme k jednému cieľu. Baví nás spolu hľadať spôsoby, ako prinášať našim klientom tie najlepšie riešenia.

Hľadáme k nám ľudí, ktorí to budú cítiť rovnako. Zvedavých a ľudských, ktorí sa chcú učiť a rásť spolu s nami. Ktorí ocenia menej hierarchie a viac dôvery robiť veci, kedy chcú a ako chcú. Menej mikromanažmentu a viac kolegov, ktorí si nájdu čas pomôcť.

V CBRE je nám dobre. Môže byť aj vám.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Dobšovič
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 2039418  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 720 Eur + Koncoročné odmeny. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek