CBRE

AutoCAD Špecialista - práca na projekte (4 mesiace)

Miesto práce
Bratislava

Termín nástupu
upon agreement

Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
10 EUR/hod.

Position

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za úpravy a nahrávanie výkresov do klientskych platforiem
  • Štandardizovanie výkresov s ohľadom na požiadavky klienta, úprava hladín a vymedzenie priestorov vo výkrese
  • Zodpovednosť za dodržiavanie priestorových štandardov a pracovných pravidiel, ako aj dodržiavanie noriem, označení a pomenovaní v súlade s legislatívnym rámcom dotknutej krajiny
  • Udržiavanie metodológie číslovania v súlade so štandardami a miestnymi požiadavkami.
  • Poskytovanie reportov a analýz s použitím klientskej platformy.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie projektových záväzkov s dôrazom na časové obmedzenie dodania a očakávanú kvalitu.
  • Distribúcia podkladov so zachytenými zmenami všetkým zúčastneným a riadenie časového harmonogramu
  • Hľadanie a uplatňovanie následných možností, ktoré zdokonalia výkonnosť a prinesú výhody klientom a ďalším členom tímu. Držať krok s technologickými zmenami a tréningovým rastom.
  • Ďalšie požiadavky podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý

• Vynikajúce rysovacie zručnosti v AutoCADe, prednostne v oblasti plánovania, resp. priestorového plánovania
• Predchádzajúce skúsenosti s priestorovým plánovaním, najmä v programoch Manhattan, Archibus, Tririga, Planon a pod.
• Znalosť priemyselných noriem v oblasti priestorového plánovania
• Vysoký zmysel pre detail
• Efektívne analytické schopnosti a zručnosti pri riešení problémov
• Komunikačné schopnosti
• Plánovacie a organizačné zručnosti
• Počítačové znalosti - MS Office aplikácie – pokročilá úroveň
• Anglický jazyk – základy

Benefits

Well-being
  1. Lunch e-vouchers / Financial meal contribution
  2. Bonus lunch vouchers / Bonus financial allowance
  3. Refreshment for employees
  4. Fresh fruit
  1. Sick Day
  2. Multisport Program
  3. Employee Assistant Program
  4. Spectrum Life Program
Friendly working environment
  1. Home Office & Flexible Working Time
  2. Company events - Team buildings, Sport Days, Christmas party
  1. Days off - Childbirth, 1st Day at School
  2. Volunteering Days off
  3. Extra Vacation
Bonus perks
  1. Educational Contribution
  1. Cafeteria Benefit System
  2. Life Occasion Bonus (Marriage, Childbirth)
  3. Age Anniversary Bonus
  4. Long Service Awards
  5. Referral Bonus

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Rajkovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3415077  Megjelentetés dátuma: 21.2.2020  Alapbér (bruttó): 10 EUR/hod.