Právnik/Právnička

CBG, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
800 EUR/mesiac+ platové ohodnotenie podľa skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a pripomienkovanie rôznych typov zmlúv podľa Obchodného a Občianskeho zákonníka vrátane dodatkov k nim,
- právna podpora a poradenstvo ostatným organizačným zložkám spoločnosti,
- návrh, príprava, tvorba a následná realizácia vnútropodnikových smerníc,
- spracovanie súvisiacej právnej administratívy vrátane vymáhania pohľadávok spoločnosti,
- zastupovanie spoločnosti pred orgánmi štátnej správy a územnej samosprávy.

Práca v stabilnej spoločnosti.

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať za účelom osobného pohovoru. Doručením svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Vaše údaje budeme spracovávať po dobu 3 mesiacov a následne budú zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná znalosť a právny prehľad v oblasti pracovného, obchodného a občianskeho práva vrátane právnej úpravy nehnuteľností. Schopnosť rýchlo sa učiť. Flexibilita, komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť. Schopnosť samostatne viesť zverenú právnu agendu.

Prevádzkovanie výherných automatov a online kasína
ID: 3842340  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac