Krupiér v kasíne - živá hra

CBG, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
624,- €/mesiac + príplatky a mesačné prémie. Osobné ohodnotenie podľa skúseností od 176,-€/mesiac do 476,-€ /mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Krupiér v kasíne so živou hrou.

Práca v nadnárodnej spoločnosti.
Zaujímavá práca v mladom kolektíve.
Rýchly kariérny rast.
Každý rok vernostný bonus.

V prípade Vášho záujmu, zasielajte prosím životopis na nižšie uvedenú mailovú adresu. Doručením svojich materiálov dávate našej spoločnosti súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Uvedené dokumenty od nevybraných uchádzačov budú po 3 mesiacoch zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Komunikatívnosť, dôslednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, ochota učiť sa nové veci. Čistý register trestov.

Prevádzkovanie výherných automatov a online kasína
ID: 3576317  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624,- €/mesiac + príplatky a mesačné prémie. Osobné ohodnotenie podľa skúseností od 176,-€/mesiac do 476,-€ /mesiac.