Event & Sales manager

CBD, s. r. o.

Kaštieľ Dezasse Jaslovské Bohunice, Hlavná 68, Jaslovské Bohunice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2020 alebo dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacplat závisí od skúseností a šikovnosti, možnosti odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s klientom,
- zodpovednosť za tvorbu kalkulácií a cenových ponúk,
- realizácia, príprava, koordinovanie a zabezpečovanie svadieb, spoločenských podujatí a firemných eventov,
- príprava podkladov, zmlúv a faktúr pre klientov,
- úzka spolupráca s prevádzkarom,
- úzka spolupráca so šéfkuchárom,
- vedenie a motivácia tímu čašníkov,
- oslovovanie nových zákazníkov,
- riešenie prípadných krízových situácií,
- efektívne riešenie sťažností,
- zodpovednosť za celkovú kvalitu a zvyšovanie kvality poskytovaných služieb,
- navrhovanie a zlepšovanie nových pracovných postupov,
- sledovanie a uplatňovanie noviniek a trendov v oblasti gastronómie;
- spolupráca s dodávateľmi,
- zodpovednosť za plnenie cieľov a úloh stanovených vedením spoločnosti;
- účasť na poradách

- Práca v atraktívnom prostredí nádherného historického kaštieľa
- Flexibilná pracovná doba
- Firemný mobil a počítač
- Stravovanie a pitný režim
- Stabilné zamestnanie
- Práca v priateľskom kolektíve
- Zaujímavé finančné ohodnotenie a možnosť kariérneho rastu
- Kvalitné podmienky pre výkon práce
- Získanie nových znalostí v oblasti gastronómie
- Odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Zasielať životopis mailom aj s fotkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelierstvo, gastronómia, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Proaktívny prístup
- Flexibilita
- Samostatnosť
- Komunikatívnosť
- Úctivé správanie a rešpekt
- Priateľské a zároveň profesionálne vystupovanie
- Ochota pomôcť
- Nebáť sa

Spoločnosť CBD, s. r. o. v súčasnosti renovuje nádherný kaštieľ z 18. storočia nachádzajúci sa neďaleko Trnavy, v obci Jaslovské Bohunice. Kaštieľ v neobarokovom štýle, pôvodne využívaný ako letné sídlo grófa Platena, či rodiny Dezasse, ktorou bol postavený. Kaštieľ nachádzajúci sa v nádhernom prostredí anglického parku disponuje dvoma reštauráciami, párty stanom, 11 izbami, svadobným apartmánom, cigar roomom, meeting roomom, office roomom a wellness centrom.
ID: 3891223  Megjelentetés dátuma: 12.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac