Vedúca/Vedúci odboru ľudských zdrojov a miezd

Potraviny Kačka, a.s.

Miesto práce
Dukelských hrdinov 2, okres Lučenec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
DOHODOU

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Znalosť kompletnej platnej legislatívy z oblasti miezd
• Znalosť Zákonníka práce a jeho aplikácia v praxi
• Riadenie, organizovanie a kontrola činnosti a zamestnancov odboru ľudských zdrojov
• Zodpovednosť za stratégiu odboru ľudských zdrojov
• Zabezpečovanie efektívnosti hospodárenia odboru ľudských zdrojov a miezd
• Zabezpečovať spracovanie miezd, výkazov a výpočtov odvodov do Sociálnej a zdravotnej poisťovne
• Skúsenosti s personalistikou a mzdami, mzdovými a platovými predpismi, formami odmeňovania
• Znalosť personálneho manažmentu, metód a postupov výberu zamestnancov
• Znalosť metód a postupov plánovania ľudských zdrojov
• Prax v oblasti manažmentu a zásad vedenia pracovného kolektívu
• Znalosť metód a postupov stanovovania požiadaviek na pracovné pozície
• Spolupráca s ďalšími organizačnými odbormi spoločnosti
• Aktívna komunikácia s kontrolnými orgánmi
• Pripravovanie podkladov pre kontrolné orgány
• Aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme PRAX v oblasti minimálne 5 rokov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Kreativita
• Asertivita
• Precíznosť
• Zameranie na cieľ
• Analytické schopnosti, pružnosť v myslení
• Riadiace schopnosti
• Schopnosť predkladať návrhy riešení
• Prezentačné schopnosti
• Výborné komunikačné schopnosti, kultivovaný prejav a schopnosť vyjadrovať sa
• Zvládanie stresu a sebaovládanie
• Argumentačné schopnosti, riešenie konfliktov
• Skúsenosti s programom pre HR oblasť

Potraviny Kačka, a.s. prevádzkuje jednu z najväčších maloobchodných sietí vo formáte menších samoobslužných potravín a lokálnych supermarketov po celom Slovensku. V roku 2019 prebieha rebranding celej siete na novú značku Potraviny Kačka súbežne s intenzívnym remodelingom existujúcich predajní. Cieľom je priniesť zákazníkom po celom Slovensku od malých obcí až po veľké mestá nový, moderný štandard nakupovania. Predajne Potraviny Kačka patria k obchodom s najvyšším zastúpením domácich slovenských výrobkov.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3307340  Megjelentetés dátuma: 26.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: DOHODOU