OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PODLAHOVÉ KRYTINY (m/ž)

CATRO spol. s r.o.

Místo práce
Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

oblast – Slovenská republika

Naším klientem je úžasná nadnárodní společnost, která se v posledním desetiletí stala díky své tvořivosti, zarputilosti a píli největším světovým výrobcem parketových podlah.

V letošním roce dosahuje jejich obrat takřka 30 miliard Kč. V roce 2014 získala do svého portfolia i významného českého výrobce, který zastává v České republice a na Slovensku velmi dobrou tržní pozici.

Vaším úkolem bude navazovat a kultivovat vztahy se zákazníky (přímí uživatelé, distributoři, stavební a instalační firmy) s cílem zvýšit prodejní výsledky jejich a tím i našeho zákazníka.

Předpokládáme, že bydlíte na západním Slovensku, nejlépe v Bratislavě, protože v této oblasti je nejvíce potenciálních zákazníků.

Těžiště Vaší práce bude v návštěvách, přípravě prezentací, prezentování a školení. Budete podporovat Vaše obchodní partnery při soutěžích v tendrech, budete pomáhat s velkými nabídkami tak, abyste jim pomohli uspět.

Reportovat budete přímo CZ/SK obchodní ředitelce české národnosti.

Součástí Vaší práce bude i aktivní pomoc při instalacích produktů značek, o které pečujete ve vzorkovnách Vašich zákazníků.

Požadujeme SŠ vzdělání, min. 5 let zkušeností v prodeji a dobrou znalost anglického jazyka. Hledáme samostatnou osobnost, která je schopna převzít zodpovědnost a být svým zákazníkům oporou. Velkou výhodou bude Vaše zkušenost s distributory a s B2B prodejem, zejména s prodejem prémiových stavebních produktů, např. osvětlení, barev, tapet, střešních systémů, oken, schodišť apod. Za samozřejmé požadujeme Vaši ochotu často cestovat automobilem a možnost mít home office.

Nabízíme Vám kvalitní motivační platové podmínky, služební automobil i k vlastnímu použití, slušné zacházení, kvalitní férovou firemní kulturu a možnost pracovat v mezinárodním prostředí.

Připravili jsme velmi pečlivý náborový proces, který slouží k tomu, aby se do finále dostali opravdu ti správní lidé:

- Catro spol. s r.o. provede pohovory s vybranými kandidáty
- S odborným komentářem předáme výsledky těchto pohovorů našemu klientovi k posouzení
- Vybraní kandidáti budou pozváni k pohovoru do Vyškova

Vítězný kandidát dostane nabídku.

Předpokládáme, že inzerátová kampaň proběhne během prosince a ledna, interview v Catru budou ještě během ledna či začátkem února. Další části výběrového řízení by měly být dokončeny během února a března 2015.

Vážné zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu, fotografie a průvodního dopisu s uvedením ref. čísla M1433 a vysvětlením, proč se domníváte, že můžete uvedenou pozici zastávat na naši e-mailovou adresu.

klíčová slova: obchodní manager, obchodní zástupce, Key Account Manager, obchodní manager, obchodní zástupce, Key Account Manager

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou