Administratívny pracovník / Telefonista

CatManPeople s.r.o.

Miesto práce
Lazovná 62, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
5 eur na hodinu v čistom + prípadné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu v kancelárii v Banskej Bystrici pre študenta alebo študentku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- telefonická a emailová komunikácia s manažmentom menších aj väčších firiem
- ponuka služieb spoločnosti
- jednoduchá práca so softvérom (zaučíme)
- administratívne činnosti
- kancelárske práce

atraktívne ohodnotenie + prípadné bonusy na základe výsledkov, flexibilná pracovná doba na základe dohody

Výhody:
- dobrá dostupnosť do kancelárie / širšie centrum Banskej Bystrice
- flexibilná pracovná doba / 8 hodín do týždňa, konkrétne dni a hodiny dohodou
- ohodnotenie: 5 eur na hodinu + možné odmeny na základe výsledkov

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, anglický jazyk aktívne / business English, iné cudzie jazyky výhodou

Požiadavky:

CatManPeople is a start-up company which established a new type of social network for all office employees of retailers and retail goods suppliers. It is an innovative online community which aims to increase and facilitate co-operation between retailers and suppliers. The content focuses on Category Management. Membership is growing continuously and includes professionals from some of the world’s leading retailers and manufacturers. In addition to this, CatManPeople also offer business development services to various clients, mainly from abroad.
ID: 3240261  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 eur na hodinu v čistom + prípadné odmeny