Účtovník

Catering Mix SK s. r. o.

Miesto práce
Mlynské luhy 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie účtovníctva viacerých spoločností v rámci skupiny
• Spracovanie daňových priznaní DPH a DzP PO
• Evidencia majetku spoločností a účtovanie odpisov
• Príprava prevodných príkazov do banky
• Kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti a v rámci skupiny
. Zúčtovanie pokladničnej hotovosti spoločnosti
. Komplexné vedenie účtovníctva spoločnosti

• Možnosť ďalšieho vzdelávania, zvýšenie kvalifikácie a osobnostný rast
• Zamestnanecké eventy
• Zaujímavá a dynamická práca v super kolektíve
• Príjemné pracovné prostredie
• Zimné a letné bonusy /nárok vzniká po jednom odpracovanom roku/
• 1 deň sick day
• Flexibilná pracovná doba
• Parkovanie

Spoločnosť Catering MIX SK, s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Vzhľadom na množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí budeme kontaktovať len vyhovujúcich uchádzačov.

Ďakujeme za pochopenie a Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Výborné komunikačné a organizačné zručnosti
• Zmysel pre zodpovednosť a samostatnosť

Spoločnosť Catering Mix SK s.r.o je spoločnosťou s perspektívou rastu. Je jednou zo spoločností ktorá patrí pod obchodnú značku KAJOT INTACTO.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3543664  Megjelentetés dátuma: 28.2.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac