Zámočník-zvárač

CASSPOS, a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,20/hod + odmeny podľa prémiového poriadku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zváranie dielcov

pravidelná pracovná doba, miesto práce Košice,stravné lístky,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

čítanie výkresov,zváračský preukaz,ale ak nemáte platný, obnovíme ho.

Spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou na základe požiadaviek zákazníka. Zameriava sa hlavne na presné spracovanie plechov s využitím CNC technológií (pálenie laserom, vysekávanie, ohýbanie) s následným zváraním, mokrým nanášaním farieb a montážou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3389623  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,20/hod + odmeny podľa prémiového poriadku spoločnosti