Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Java Developer

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 66, Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 2 200 EUR/mesiacVýška hrubej mesačnej mzdy bude závisieť od pracovných skúseností a odborných znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce bude:
- vývoj softvéru v oblasti kritickej komunikácie (bezpečnostné a záchranné zložky)

- práca na zaujímavých zahraničných projektoch s využitím najnovších technológií
- tímová práca v agilnom tíme
- možnosť profesionálneho rastu
- pružná pracovná doba
- služobné cesty v zahraničí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
GIT - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výhodou je znalosť ovládania:
- XML, JSON, YAML
- Gradle, Docker, Kubernetes
- DevOps, CI/CD pipelines
Ďalšie predpoklady:
- záujem vzdelávať sa v oblasti nových technológií
- flexibilita a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
- schopnosť pracovať v tíme
- zodpovednosť, spoľahlivosť a bezúhonnosť

CASSOVIA SOFTWARE, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou firmy Hagedorn lnformationssysteme GmbH (http://hagedorn-infosysteme.de) a zaoberá sa výskumom a v vývojom softvéru a hardvéru v oblasti Professional Mobile Radio (PMR) so zameraním na krízovú bezpečnostnú komunikáciu. Užívateľmi produktov v oblasti Professional Mobile Radia sú najmä polícia, hasiči, záchranné služby, dodávatelia energií, bezpečnostné služby a verejná miestna doprava.
Na nemeckom trhu spolupracujeme s veľkými spoločnosťami ako sú Deutsche Telekom AG, T-Systems lnformation Services GmbH, PBIT GmbH a medzi našich zákazníkov patria Bundespolizei Deutschland, Airbus, Berliner Verkehrsbetriebe (BVG), Kolner Verkehrs-Betriebe (KVB), spoločnosť Thyssenkrupp Steel Europe, spoločnosť LEAG, EPH Group (Wattenfall) a ďalšie. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4098284  Megjelentetés dátuma: 28.7.2021  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac