Šéfmontér klimatizačných zariadení

CASSO s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montážne práce - montáž klimatizačných zariadení a vzduchotechniky

stabilné pracovné miesto, garantovaná mzda s možnosťou motivačnej zložky, pracovné oblečenie a pracovná obuv, možnosť ďalšieho odborného vzdelávania

žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, spolu s Vaším životopisom zasielajte na emailovú adresu: [email protected]. (bonus - k žiadosti priložte fotokópie ukončených platných aj neplatných certifikátov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

klimatizačné systémy, vzduchotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

požadovaná prax - min. 5 rokov v odbore, zručnosť, zodpovednosť, lojálnosť, samostatné myslenie, ochota

predaj a montáž klimatizačných zariadení a vzduchotechniky
ID: 3737341  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 EUR/mesiac1500