Stavebný stolár / Tesár

CassCo Building s.r.o.

Miesto práce
Francúzsko
Termín nástupu
03.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
520 € + bonusy až do výšky 3000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce vykonávané vonku z lešenia na drevenom obklade/opláštení - strhávanie starého a montáž nového opláštenia na hoteloch, drevostavbách a horských chatách v Alpách. Dlhodobá práca na turnusy, min. 40 odpracovaných hod. týždenne.

Zabezpečené a hradené ubytovanie, pracovné nástroje, oblečenie a ochranné pracovné prostriedky.

Informácie o výberovom konaní

Znalosť francúzskeho jazyka vítaná

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Rodinná firma fungujúca od r.1954 v drevárskom priemysle - chaty, hotely, rezidencie, rodinné domy (súkromné aj verejné budovy) v nádhernom regióne Savojsko (francúzske Alpy), interiérové a exteriérové stolárske práce a úpravy, renovácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stavebný stolár/tesár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Prax min.4 roky v odbore stolár/tesár, vysoké pracovné nasadenie

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3634227  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 € + bonusy až do výšky 3000 EUR