Personalista

CassCo Building s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou, spresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. PRACOVNO-PRÁVNA AGENDA NA PERSONÁLNOM ÚSEKU:
-Pracovnoprávne vzťahy v zmysle ZÁKONNÍKA PRÁCE a v zmysle Smernice 96/71/ES o vysielaní zamestnancov do EÚ
-Evidencia a prehľad pracovnoprávnej dokumentácie a povinností zamestnávateľa
- Prehľad novelizovaných pracovno-právnych predpisov
- Deklarovanie zamestnancov na zahraničných inštitúciách pred vyslaním do zahraničia
2. AGENDA NA EKONOMICKOM ÚSEKU
- Prihlasovanie/Odhlasovanie zamestnancov do Sociálnej a zdravotnej poisťovne
- Vystavovanie vyšlých faktúr v účtovnom systéme Kros
- Evidencia dochádzky zamestnancov
- Evidencia došlých a vyšlých faktúr
- Administratívna korešpodencia s klientmi na ekonomickej úrovni
- Formuláre PDA1
- Evidencia a starostlivosť o sklad s pracovným oblečením, náradím
- Evidencia vozového parku spoločnosti
- Prieskumy a štatistiky
- Pravidelný reporting vedeniu spoločnosti

- multilinguálny a priateľský pracovný tím
- príjemné, moderné a technicky dobre vybavené pracovné prostredie
- motivačné bonusy
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Znalosť francúzskeho jazyka je obrovskou výhodou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našimi klientmi sú prevažne renomované spoločnosti pôsobiace v strojárskom priemysle a stavebníctve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, fakturácia, mzdy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- flexibilita
- lojálnosť
- kreativita
- samostatnosť a analytické myslenie
- výborná organizácia pri práci

CassCo Building s.r.o. poskytuje svoje služby kvalitne a na profesionálnej úrovni v oblasti ľudských zdrojov, rovnako pre zamestnávateľov, ako i pre záujemcov o zamestnanie. Najčastejšie obsadzujeme pozície v týchto doménach hospodárstva: stavebníctvo, strojársky priemysel, výroba a služby. Najsilnejšie zastúpenie máme však u klientov v strojárskom priemysle.
CassCo Building s.r.o. je držiteľom povolenia č. UPS/US1/SSZOSK/BEZ/2016/15648-2 na vykonávanie činnosti Agentúry dočasného zamestnávania (ADZ).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3334853  Megjelentetés dátuma: 13.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou, spresnenie na osobnom pohovore