Obchodný zástupca

CASADENTRO GmbH

Miesto práce
1050 Wien, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívna komunikácia s obchodnými partnermi spoločnosti v nemeckom a slovenskom jazyku
• obchodná evidencia (vystavovanie/potvrdzovanie príjemok, kontrola účtovných dokladov, atd.)
• príprava podkladov pre konateľa spoločnosti
• aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a priebežné sledovanie a mapovanie prideleného trhu
• vedenie obchodných stretnutí, analýza potrieb zákazníkov, prevažne v NJ
• príprava obchodných ponúk, organizovanie stretnutí a prezentácie výrobkov u zákazníkov, prevažne v NJ
• pravidelná starostlivosť o existujúcich aj nových klientov a budovanie vzťahov
• vedenie agendy o obchodnej činnosti

- možnosť sebarealizácie a odborného rastu
- príjemný kolektív
- 13.-14. plat

V rámci výberového konania je potrebne zaslať profesný životopis s fotografiou v slovenskom a nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Mac OS - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, prax v obchode v NJ hovoriecej krajine - vyhodou

Spoločnosť CASADENTRO GmbH bola uvedená na rakúsky trh v roku 2016. Firma stavia na základoch dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s ručením obmedzením, úspešne pôsobiacej na slovenskom trhu od roku 2004. Spoločnosť CASADENTRO GmbH je distribútorom širokého sortimentu farieb a materiálov, talianskeho výrobcu San Marco, S.p.A., zameraných na dekorativne úpravy interiérových a exteriérových stien. Spoločnosť San Marco S.p.A., ponúka svoje výrobky na trhoch vo vyše 50 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2487629  Megjelentetés dátuma: 12.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou