PHP Developer/Lead PHP Developer | Remote

Carvago s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 120 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Digitalizace v automotive jde s dobou a má skvělé vyhlídky a proto….

...se chceme stát technologickým a logistickým leaderem. Náš marketplace Carvago je největší inovací trhu s ojetými automobily za posledních 30 let. Naším cílem je kompletní digitální transformace a nastavení vysokých standardů, které jsou typické pro e-commerce segment.

Pracujeme na inovativních green fieldových projektech Carvago a Teas DMS 2.0 s moderními technologiemi.

Do našeho týmu hledáme zkušeného PHP vývojáře, který by se podílel na sestavení komplexní webové služby se zajímavými technologiemi. Jedná se o vývoj nové aplikace od A do Z. Aplikace je navržena jako řešení, u kterého je kladen důraz na možnost zpracování velkého množství dat, performance, datovou analýzu a rozšíření do celé Evropy. Celý vývoj je řízený agilním způsobem po 14 denních sprintech.

Klademe důraz na vzdělávání zaměstnanců a sledování moderních trendů ve vývoji webových aplikací, a proto se nebráníme i rozsáhlejšímu refactoringu. Čistota kódu je pro nás důležitá, a proto máme striktně definované coding standards a vyžadujeme jejich dodržování.

Objevíte nové způsoby používání nejnovějších technologií, které posunou hranice toho, co je možné s lidmi z celého světa.
Současně budete mít možnost samostatně pracovat a podílet se na tvorbě zadání a produktu.

PROČ PRÁVĚ CARVAGO?

  • Práci v týmu kde najdeš profi kolegy, na kterých se můžeš spolehnout
  • Budeš mít práci, kde je super atmosféra a ve společnosti, která jde s dobou
  • Projekt na zelené louce kde se můžeš plnohodnotně iniciovat
  • Pokud mezi námi přeskočí "jiskra" jsme schopni ti připravit a vytvořit pozici na míru, budeš neustále profesně růst
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat remote, pracuješ zkrátka z místa ze kterého se ti to hodí
  • Multisport karta pro sportovní vyžití
  • Prima káva a občerstvení u nás v novém office na Holešovicích
  • Organizujeme super teambuildingy a jsme skvělá parta, kterou musíš zažít

JAKÉ TECHNOLOGIE VYUŽÍVÁME?

  • PHP 8, PHPstan, Codesniffer, Rector
  • Symfony 5
  • PHPUnit
  • Postgresql
  • Docker
  • AWS - S3, ECS, SQS, RDS
  • GitLab, GitLab CI
  • Sentry
  • Terraform

JAKÉ ZNALOSTI BY JSI MĚL/A MÍT?

  • znalost PHP 7+
  • Symfony 4+
  • PHPUnit
  • Objektově orientované programování
  • Domain Driven Design
  • REST API
  • SQL databáze

Výhodou je znalost :

  • Elasticsearch
  • Redis
  • Prostředí AWS

Zažij netradiční jízdu s naším týmem na netradičním projektu - aneb dej se s námi na rychlou jízdu v Carvagu.

Zaujala tě příležitost? Pošli své CV a určitě se ti ozveme.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4039972  Megjelentetés dátuma: 1.3.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 60 000 Kč/měsíc