Administratívna pracovníčka / pracovník Back-Office

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
700 EUR/mesiac(nástupný plat) + pravidelné odmeňovanie na základe prepracovaného odmeňovacieho systému

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne spracovávanie objednávok od zákazníkov
- denná obchodná komunikácia s odberateľmi (telefonicky, e-mailom)
- fakturácia
- komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- administratíva spojená s expedovaním tovarových zásielok
- administratívna podpora obchodnému zástupcovi a obchodnému oddeleniu

Pokiaľ máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: [email protected].
V prípade, že budete spĺňať stanovené kritériá, ktoré si táto práca vyžaduje, o termíne výberového konania Vás budeme informovať telefonicky. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vyžadujeme vynikajúci rečový a písomný prejav
- znalosť práce na PC
- jedná sa o dynamickú pracovnú činnosť s presne stanovenými pracovnými postupmi a zodpovednosťami

CARTA Slovakia, s.r.o. je rodinná spoločnosť s 20 členným tímom a viac ako 25 ročnou tradíciou na trhu. CARTA Slovakia, s.r.o. má na trhu veľmi dobré meno a sme hrdí na dve najväčšie papiernictva na Liptove s veľkou kamennou predajňou v Ružomberku a v Liptovskom Mikuláši. Naším sortimentom sú kancelárske a školské potreby, papier, papierová hygiena, čistiaca chémia a čistiaca technika, baliace materiály a pod. Sú to produkty, ktoré každý nielen pozná, ale aj bežne potrebuje v každodennom živote.

Viac o nás a o tom, ako sme sa stali tým, čím dnes sme, nájdete na: www.carta.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3848039  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac