Odborný predajca

CARTA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bystrická cesta 45c, Ružomberok
Termín nástupu
Ak nás zaujmeš, pokojne aj hneď.
740 EUR/mesiacZákladný nástupný plat je 740 EUR brutto, ktorý prvý krát prehodnotíme po skončení skúšobnej doby. Popri základnom plate máš možnosť podieľať sa na atraktívnom motivačnom odmeňovacom systéme, osobných províziách, špeciálnych odmenách a bonusoch pri dosiahnutí výborných výsledkov firmy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude predaj našich produktov na maloobchodnej predajni v Ružomberku a pravidelná starostlivosť o zákazníkov. Pod slovom predaj rozumej pomoc zákazníkovi urobiť správne nákupné rozhodnutie, nie ho nútiť nakupovať to, čo nepotrebuje. Pod pojmom starostlivosť o zákazníka rozumej kompletné vybavenie nákupnej požiadavky zákazníka až po jej zaplatenie.
Na predajni budeš s úsmevom prijímať našich zákazníkov, venovať im pozornosť a postaráš sa o to, aby každý z nich odchádzal s pozitívnym zážitkom.

Čo ti ponúkame?
Naša firma expanduje, potrebujeme silných a aktívnych ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu tímu a pomôžu nám vytvárať obchodné miesto, kde budeme môcť ešte lepšie a kvalitnejšie reagovať na nákupné požiadavky našich zákazníkov. Na úseku maloobchodnej predajne sme preto vytvorili NOVÉ PRACOVNÉ MIESTO. Čaká na teba tím šikovných, odhodlaných a nadšených kolegov. Po nástupe ťa naučíme všetko potrebné a budeme ťa neustále vzdelávať a zdokonaľovať v predajných zručnostiach. Pre najlepších máme pripravené bonusové benefity. Dostaneš u nás základnú mesačnú mzdu, no máš možnosť ovplyvniť si výšku svojho príjmu. Máš možnosť neustále posúvať hranice svojich schopností a kariérne rásť. Budeš sa podieľať na raste a úspechoch firmy.

Pošlite, prosím, svoj životopis na e-mail: [email protected] a my Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo e-mailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Aký máš byť?
Otvorený komunikácii s ľuďmi, vieš sa s nimi rozprávať, no zároveň ich aj počúvať. Máš vycibrenú slovnú zásobu. Si inteligentný a máš všeobecný rozhľad. Vieš milo pozdraviť. Úsmev je tvojou devízou. Stotožňuješ sa s výrokom: „náš zákazník - náš pán“. Obchodovanie je pre teba výzvou. Máš príjemný vzhľad a vystupovanie. Si priateľský, v kolektíve nekonfliktný, si tímový hráč. Využívaš svoj potenciál na maximum. Plníš stanovené plány a ciele. Na úrovni reprezentuješ firmu, v ktorej pracuješ a stotožňuješ sa s jej víziou.

Čo požadujeme?
Máš ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou. Ovládaš pravopis. Skutočne ovládaš prácu s počítačom na užívateľskej úrovni (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook). Pracovné povinnosti si plníš 8 hodín denne, 5 dní v týždni. Výhodou (nie však podmienkou) je prax v obchodnej spoločnosti, príp. v aktívnom predaji tovarov a služieb.

CARTA Slovakia, s.r.o. je rodinná spoločnosť s 20 členným tímom a viac ako 25 ročnou tradíciou na trhu. CARTA Slovakia, s.r.o. má na trhu veľmi dobré meno a sme hrdí na dve najväčšie papiernictva na Liptove s veľkou kamennou predajňou v Ružomberku a v Liptovskom Mikuláši. Naším sortimentom sú kancelárske a školské potreby, papier, papierová hygiena, čistiaca chémia a čistiaca technika, baliace materiály a pod. Sú to produkty, ktoré každý nielen pozná, ale aj bežne potrebuje v každodennom živote.

Viac o nás a o tom, ako sme sa stali tým, čím dnes sme, nájdete na: www.carta.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3148286  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 740 EUR/mesiac