Kuchár, Chef de partie

CARNERO s.r.o.

Miesto práce
Čermeľská cesta 67, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude
*Príprava jedál na obedové menu
*Príprava večerného menu
*Sledovanie skladových zásob
*Dodržiavanie HACCP

Práca v stabilnej spoločnosti a jednej z najlepších slovenských reštaurácií
Možnosti školenia
Profesný rast
Sme rodinná reštaurácia s ľudským prístupom. Snažíme sa vyhovieť individuálnym požiadavkám zamestnancov.

Pracovná doba je systémom Krátky/ dlhý týžďeň od 08:00 - 22:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

3

Hľadáme človeka pre ktorého je varenie nielen prácou, ale aj vášňou, tímového hráča s citom pre detail a zodpovednosť. Pozícia nie je vhodná pre čerstvých absolventov.

Reštaurácia Baránok sa orientuje prevažne na regionálnu kuchyňu. Snažíme sa vyberať si tie najkvalitnejšie suroviny od lokálnych dodávateľov. Naša reštaurácia je víťazom košického gurmán Festu 2014, 2015,2016. Baránok sa nachádza v krásnom prostredí košického lesoparku v Čermeľskom údolí. Navštevujú nás hostia z celých Košíc a to nielen počas obedov, ale takisto sme vyhľadávanou reštauráciou pre organizovanie osláv či firemných večierkov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2530941  Megjelentetés dátuma: 8.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200