Vodič vnútroštátnej dopravy

Cargofleet s.r.o.

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac1250 - 1500 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič vnútroštátnej dopravy s vozidlom s celkovou hmotnosťou 12-18 t, chladiarenské vozidlo 12-16 paletové. Vodičský preukaz skupiny C+E.

SI KAMIONISTA SRDCOM AJ HLAVOU?

Hľadáme vodičov vnútroštátnej a krátkej medzinárodnej dopravy na vozidlá s celkovou hmotnosťou 12t, ide o chladiarenské vozidlo. Vodičský preukaz skupiny C+E.

Nebaví Ťa už jazdiť na 4-6 týždňové turnusy? Nie si spokojný s výplatou a nemáš ju na čas? Jazdíš na starých neudržiavaných a nevybavených truckoch? Musíš porušovať dodržiavanie časov vodičov podľa 561? Ak Ťa aspoň jedno z toho trápi a myslíš si, že vieš jazdiť a pracovať ako profesionál, pridaj sa k nám!

Jazdíme na vozidlách Volvo FL EURO6, vysielačka, dynafleet s integrovanou navigáciou, autá pod zlatou zmluvou s chladiarenskými nadstavbami.

Profesionálov si vážime, motivujeme a podľa toho aj odmeňujeme. Najlepší z našich radi pracujú, naši rozvozári si na výplate nájdu 1400-1500 € v čistom. Ak si z Nitry a okolia, tak sa príď pozrieť a opýtať budúcich kolegov.

Sme mladý kolektív a ťaháme za jeden povraz. Ak sme Ťa zaujali, napíš nám a do Tvojho životopisu prosím uveď posledných troch zamestnávateľov. Bližšie info o nás na www.cargofleet.com

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

C

Spoľahlivosť, ochota spolupracovať a učiť sa.

Dynamická dopravno-špedičná spoločnosť, logistické riešenia na mieru prevažne v oblasti potravinárskeho priemyslu. Viac o nás nájdeš na www.cargofleet.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2841751  Megjelentetés dátuma: 1.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac