Colný deklarant

cargo-partner SR, s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 92, Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Nástupná mzda je od 950 EUR brutto/mesačne + nenárokovateľná zložka 13. mzdy. Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • importné a exportné preclievanie tovaru v špeciálnom colnom programe
vypracovanom iba pre našu firmu,
  • prepúšťanie tovaru do navrhovaných colných režimov,
  • aktívna komunikácia s colnicou,
  • komunikácia so zákazníkmi.

  • široké možnosti osobného rozvoja a profesného rastu cez firemné vzdelávacie programy,
  • know-how úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
  • dynamická práca v mladom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí,
  • 13. mzda
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom aj počas akejkoľvek ospravedlnenej neprítomnosti na pracovisku (dovolenka, PN a pod.)
  • finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach
  • rôzne firemné akcie, teambuildingy

Ak hľadáte vitálnu pozíciu plnú výziev v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti, chceme Vás spoznať!

Pošlite nám Vašu žiadosť a životopis on-line alebo na [email protected] ešte dnes!

Zaslaním životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov emailom, poštou, osobne dobrovoľne poskytujete prevádzkovateľovi cargo-partner SR, s.r.o. so sídlom Kopčianska 92, 852 03 Bratislava, IČO: 31 358 152, Tel.: 02/68242 300 v súlade s čl. 6 ods. 1 písm. a) a čl. 7 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EÚ č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica č. 95/46/ES (ďalej len „GDPR“) súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, všetky údaje a iné záznamy uvedené v úradnom doklade o vzdelaní, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), údaje uvedené v životopise, jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce a ďalšie údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a dotazníku uchádzača o zamestnanie za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie. Dané osobné údaje budú uchované po dobu jedného roka. Po uplynutí tejto doby budú zlikvidované. Získané osobné údaje nepodliehajú
profilovaniu ani automatizovanému rozhodovaniu. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, pričom odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania vychádzajúceho zo súhlasu pred jeho odvolaním. Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle čl. 15 a nasl. GDPR a teda, že máte právo požadovať od prevádzkovateľa prístup k osobným údajom týkajúcich sa dotknutej osoby, právo na opravu, vymazanie alebo obmedzenie spracúvania osobných údajov, právo namietať spracúvanie osobných údajov, právo na prenosnosť osobných údajov ako aj právo podať návrh na začatie konania na Úrade na ochranu osobných údajov SR. Ďalej ako dotknutá osoba vyhlasujete, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé, aktuálne a boli poskytnuté slobodne, a že Vám boli poskytnuté všetky informácie v súlade s čl. 13 GDPR.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • pracovná skúsenosť v colnej deklarácii je výhodou,
  • znalosť práce s PC (MS Office - MS Excel, MS Word, MS Outlook, internet),
  • komunikačné schopnosti,
  • samostatnosť, presnosť, spoľahlivosť,
  • aktívny prístup k efektívnemu riešeniu požiadaviek colnice a zákazníkov,
  • ochota pracovať pod tlakom a časovým stresom,

cargo-partner je popredná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prepravy a integrovanej logistiky s obzvlášť silnou pozíciou na trhu interkontinentálnej prepravy. Spoločnosť cargo-partner má hlavné sídlo v Rakúsku a zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov vo vyše 40 krajinách sveta a neustále rastie a expanduje naprieč svetom.

Naši zamestnanci sú vysoko motivovaní profesionáli rôznych národností pochádzajúci z rôznych kultúrnych prostredí, ktorí zdieľajú spoločnú vášeň pre ich prácu, disponujú výbornými komunikačnými schopnosťami a silným podnikateľským prístupom.

Naša spoločnosť ponúka pútavý kariérny štart pre talentovaných ľudí bez skúseností, ako aj hodnotnú príležitosť pre uznávaných profesionálov z oblasti logistiky a obchodu. Veríme v nadväzovanie dlhodobých vzťahov a v investovanie do neustáleho rozvoja našich zamestnancov.

Či už sa chcete ponoriť priamo do vôd oddelenia prepravy a predaja, zapojiť sa do našich tímov v oblasti práva, financií alebo účtovníctva alebo ukázať svoj talent v oblasti marketingu, ľudských zdrojov alebo špičkových IT riešení - radi by sme vás spoznali.

Ready to get things moving? Join our team!
follow us with hashtags: #cargopartner, #workingdigital

Hľadáte dôležitú a náročnú pozíciu v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti? Kontaktujte nás dnes a môžete byť ďalším cargo-partner!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3293900  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupná mzda je od 950 EUR brutto/mesačne + nenárokovateľná zložka 13. mzdy. Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača.