Obchodný zástupca/kyňa (priemyselná automatizácia)

CAREERUS, s.r.o.

office - Prešov, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
fix + variabilná zložka / provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Túto pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta:

- vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí
- udržiavanie partnerských vzťahov a starostlivosť o stálych zákazníkov
- pravidelné návštevy zákazníkov
- špecifikácia požiadaviek zákazníka
- pravidelný reporting

- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť osobnostého a profesného rastu
- školenia a marketingové aktivity
- firemné auto, mobil, notebook

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu, spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov v nasledovnom znení:
Poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávam svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť CAREERUS s.r.o., so sídlom: Hlavná 98, 080 01 Prešov, IČO: 45 890 536 spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním, likvidáciou a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na obdobnej pozícii

Počet rokov praxe

3

- obchodný duch a manažérske schopnosti
- schopnosť riešiť problémy a požiadavky zákazníkov
- odolnosť voči stresu
- prehľad v elektrotechnickej alebo strojárskej oblasti
- znalosť technickej angličtiny
- vysoká flexibilita a pracovná mobilita
- prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- tímový hráč

Careerus, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá je zameraná na vyhľadávanie a výber pracovníkov na základe požiadaviek našich klientov. Pre kandidátov ponúkame kariérové poradenstvo, prípadne možnosť prostredníctvom našej spoločnosti si nájsť prácu.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1255834  Megjelentetés dátuma: 11.5.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + variabilná zložka / provízie