IT koordinátor

Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, okres Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* starostlivosť o IT v dvoch závodoch - Nováky, Senec (pomer 50:50)
* zodpovednosť za dodržiavanie zákonných ustanovení vrámci IT politiky a prevádzkovej IT politiky spoločnosti
* úzka spolupráca s bezpečnostným technikom IT a SAP koordinátorom v korporácii
* koncepčné navrhovanie a neustále rozširovanie IT systémov
* podpora IT užívateľov, optimálne využitie IT systémov
* kontaktná osoba pre všetky IT záležitosti
* starostlivosť o hardvérové a softvérové vybavenie
* plánovanie IT sietí
* zaistenie prevádzky IT, odstraňovanie chýb
* partner pre správcov IT infraštruktúry
* tvorba a implementácia IT procesov
* definovanie bezpečnostných IT noriem a ochrana dát, kontrola
* plánovanie a realizácia IT projektov
* IT archivácia

Ponúkame Vám:

*prácu v úspešnej medzinárodnej neustále rastúcej spoločnosti
*atraktívnu prácu v automobilovom priemysle
*možnosť zaškolenia, Vášho profesného a personálneho rozvoja

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
UNIX/Linux - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* skúsenosti na podobnej pozícií minimálne 3 roky
skúsenosti s programom Novell, Linux, prostredím Microsoft Windows (server aj klient)
* projektové skúsenosti
* znalosť administrácie VoIP
* ochota cestovať
* tímové zručnosti
* orientácia na zákazníka
* komunikatívne zručnosti
* asertivita, zodpovednosť a flexibilita

Spoločnosť Carcoustics prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Naše riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie. Vidieť ich môžete len zriedkavo, ale vždy ich môžete cítiť a počuť.
Na našom úspechu má svoj podiel každý z našich 2700 zamestnancov a zamestnankýň - v našom hlavnom sídle v Leverkusene, ako aj v ďalších desiatich pobočkách v Nemecku, ďalších európskych krajinách, v Amerike a v Ázii. Ako stredne veľký podnik s globálnym prorastovým kurzom spájame príjemnú pracovnú atmosféru so vzrušujúcimi úlohami a medzinárodnými možnosťami rozvoja.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2525603  Megjelentetés dátuma: 20.4.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou