Koordinátor štíhlej výroby a zlepšovania

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacPlatové podmienky závisia od pracovných a odborných skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Optimalizácia a zlepšovanie procesov v spoločnosti s cieľom dosiahnutia produktivity, OEE a úspor, predkladanie návrhov / riešení, analýza a spracovanie dát k jednotlivým projektom
• Zodpovednosť za implementáciu LEAN-u a 5S (koordinácia auditov, zaškoľovanie zamestnancov)
• Meranie cyklových časov, vytváranie časových snímok jednotlivých procesov s cieľom hľadania rezerv a ich následnej eliminácie
• Analýza súčasného stavu spoločnosti a identifikovanie možných priestorov na zlepšenie pracovného prostredia, toku materiálu, znižovanie plytvania, znižovanie technologického odpadu, optimalizácia výrobných dávok

Pružný pracovný čas - možnosť celodenného náhradného voľna, príležitostná práce z domu (Home Office)
Práca v medzinárodnej spoločnosti.
13. plat
Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
Mesačný a ročný bonus

Kandidát je organizačne riadení riaditeľom spoločnosti a zároveň v rámci korporácie zodpovednou osobou za procesy zlepšovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

5S - pokročilý
Lean manažment - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- silné analytické myslenie s orientáciou na dáta
- komunikatívnosť
- používateľská znalosť MS Office
- schopnosť hľadať riešenia a dosahovať výsledky

Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o. je závod Carcoustics spoločnosti na Slovensku, zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
Približne 2600 zamestnancov pracuje v 17 závodoch po celom svete. Svoje výrobky predáva prostredníctvom vlastných predajných organizácií.
Špecializuje sa na riešenia akustických a tepelných problémov, navyše poskytuje riešenia tesniacich funkcií, zníženia hmotnosti alebo vystužení štruktúry najmä pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Andreja Hlinku 1514/86
97271 Nováky

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Slovakia Nováky Carcoustics
Tel.: +421901908007
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 4037700  Megjelentetés dátuma: 25.3.2021  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac