Technik HDV

Retrack Slovakia s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať dennú starostlivosť o technický stav rušňov (ďalej iba “HDV”),
- rozhodovať a posudzovať návrhy na opravy a okamžité opravy (havarijné stavy),
- evidencia údajov ako denné km prebehy HDV, km prebehy do plánovaných opráv, termíny časových revízií,
- zabezpečovať objednávku, dodávku, včasné doplnenie a evidenciu prevádzkových naplní (piesok, olej, nemrznúca zmes), objednávanie zbrojenia PHM a evidencia PHM, starostlivosť o inventár HDV, nákup a evidencia náhradných dielov, starostlivosť o sklad náhradných dielov
- predkladať objednávky na externú údržbu,
- vypracovávať zadania na činnosť externej údržby, posudzovať a vyhodnocovať cenové ponuky,
- zodpovedať za realizáciu externých opráv, revízií, údržby, ich včasnosť a kvalitu, preberať HDV z opráv, účasť na komisionálnych prehliadkach HDV,
- vykonávanie prehliadok MO, EO a D3 MIREL VZ1 HDV v užívaní CRR,
- kontrolovať a odsúhlasovať faktúry za dodávateľské práce, servis a služby,
- evidencia, kontrola a vyhodnocovanie rýchlomerných prúžkov a údajov z elektronických rýchlomerov,
- kontrola ergonómie jazdy rušňovodičov a jej vyhodnocovanie,
- vykonávať ostatné činnosti podľa pokynov nadriadeného, vyplývajúce z dohodnutého druhu práce v PZ

stabilné zamestnanie v spoločnosti , trvalý pracovný pomer, príspevok na stravu, odborné vzdelávanie, služobný mobilný telefón, služobné auto

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis
- kópiu maturitného vysvedčenia alebo výučného listu
- súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:
" Podľa čl. 6, ods. 1 písm. a) a čl 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Carbo Rail, s.r.o. Seberíniho 1, 821 03 Bratislava, IČO: 45866040 zápis v OR: Okresný súd Bratislava 1 Oddiel Sro vložka č. 67946/B na účely ich zaradenia do databázy uchádzačov a na ich využívanie na nevyhnutné úkony súvisiace s výberovým procesom. Súhlas, ktorý udeľujem po dobu trvania výberového procesu. Tento súhlas je dobrovoľný a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať. Osobné údaje bude spracúvať prevádzkovateľ, ktorého zodpovednú osobu možno kontaktovať na adrese [email protected] . "

Dokumenty potrebné k výberovému procesu posielajte poštou alebo emailom na: [email protected] alebo
Carbo Rail, s.r.o
Seberíniho 1,
821 03 Bratislava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Komunikačné zručnosti, koncepčné myslenie, samostatné a rýchle jednanie/rozhodovanie, schopnosť čeliť nepríjemným situáciám, rýchle a kvalitné riešenie krízových situácií, schopnosť adaptácie na zmeny, manuálna zručnosť.
Odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod
tlakom. Lojálnosť, spoľahlivosť, presnosť, optimizmus, sebadôvera, výkonnosť, pozitívne morálne vlastnosti.
Znalosť železničnej problematiky. Uchádzač musí mať buď platnú alebo po platnosti Odbornú spôsobilosť 24B2 (B alebo B1).

Spoločnosť Retrack Slovakia s.r.o. ako železničný dopravca začala poskytovať dopravné služby na železničných dráhach v SR od konca 1/2017. Spoločnosť sa začala etablovať na trhu železničnej dopravy rozhodnutím dvoch spoločníkov.
V júni 2020 sa stala členom nadnárodnej spoločnosti VTG GROUP. Spoločným rozhodnutím vznikol na trhu železničnej dopravy silný a spoľahlivý partner v oblasti dopravných a logistických služieb pri komplexnom zabezpečení nákladnej železničnej dopravy ucelených vlakov rôznych komodít vrátane prepravy nebezpečných tovarov na železničných infraštruktúrach na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike a s našou sesterskou spoločnosťou Retrack Germany so službami v Nemecku a v Rakúsku, s prepojením na strednú a východnú Európu. Retrack Slovakia je členom združenia AVV, CIT, ATTI a ŽESNAD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3447230  Megjelentetés dátuma: 8.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700 €