Можливість для людей з України
Logo Car Spot s.r.o.

Autoklampiar, Karosár

Car Spot s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica-Kremnička
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned
2 400 - 3 400 EUR/mesiacindividuálne ohodnotenie, priplatky za kvalifikaciu, príplatky za výkon a ostatné az do vysky 3400 eur Brutto,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našho týmu klampiara alebo aj pomocného klampiara.

AUTOKLAMPIAR:
- klampiarska oprava vozidiel
- oprava karosérii, bodové zváranie karosérií
- oprava na rovnacej stolici
- zodpovednosť za vykonávané práce
- spolupráca s prijímacími technikmi a vedúcim servisu

Hľadáme do našho týmu skúseného ako aj menej skúseného klampiara
ponúkame:
- profesný rast, školenia na nové technológie
- špičkové vybavenie klampiarskej dielne
- Nadštandartné ohodnotenie, práca nad čas ohodnotená nad rámec
výhody a benefity autopožičovne, a ostatných ponúkaných služieb
novo vybudované pracovisko
pravidelné školenia - profesný rast

Silné zázemie v značkovom servise - BOSCH Car Service. Práca v novo zrekonštruovanom servise s novým profesionálnym vybavením.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Kompletné servisné stredisko - Car Spot - Klampiaren, Lakovňa, servis a pneuservis v značkovej sieti BOSCH Car Services ako aj vlastnú samoobslužnú umyváreň, z leštením karosérií, Autoservis, pneuservis, klampiarska dielňa, lakovňa, odťahová služba, Autopožičovňa
V rámci rozšírenia spoločnosti hľadáme nového kolegu do nasho tímu, ktorý má chuť pracovať, naplniť svoje pracovné plány a podieľať sa spoločne na úspechu firmy pôsobiacej 15 rokov
www.carspot.sk

Kontakt

ID: 3704784  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 400 EUR/mesiac