Pracovník Back-office

CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacv závislosti od znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie menšieho tímu, zodpovednosť za rozdelenie a plnenie úloh
- Analýza finančných a produkčných výsledkov – hospodársky výsledok, čerpanie
nákladov, produkcia, cash-flow
- Interpretácia a prezentácia výsledkov, argumentácia odporúčaní manažmentu, hlavne z
hľadiska udržiavania vlastných zdrojov a ostatných ukazovateľov vyplývajúcich zo
zákona o cenných papieroch
- Dobrá orientácia vo výkazoch, zostavovanie súvahy, výkaz ziskov a strát, cash-flow na
mesačnej, kvartálnej a ročnej báze
- Zodpovednosť za reporting v oblasti controllingu a reportingu NBS, Finančná správa,
Štatistický úrad
- Definovanie a vytváranie nástrojov controllingu a reportingu
- Aktualizácia smerníc podľa nariadení a prijatých opatrení NBS, aktualizácia výkazov v
internom systéme spoločnosti
- Úzka spolupráca s audítormi
- Zodpovednosť za klientský majetok
- Navrhovanie a inovovanie informačného systému spoločnosti podľa nových nariadení a
opatrení NBS
- Ostatné ad hoc analýzy

- Práca v stabilnej spoločnosti s perspektívou rastu
- Krásna kancelária v srdci Bratislavy
- Možnosť osobného aj kariérneho rastu vo finančnom sektore
- Profesionálne školenia o medzinárodných kapitálových trhoch
- Mladý a dynamický kolektív
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Zahraničné teambuildingové akcie
- Masáže v kancelárií
- Karta Multisport

Uchádzači, ktorí spĺňajú nami stanovené podmienky budú následne oslovení na osobný pohovor v centrále našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, Finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- 3 ročná prax vo finančnom sektore
- základy v oblasti účtovníctva
- analytické myslenie
- inovatívny prístup
- proaktívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita

Spoločnosť CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. bola založená 1.1.2008 tímom odborníkov s bohatými skúsenosťami na kapitálovom trhu. Cieľom je vybudovať silného obchodníka s cennými papiermi, ktorý bude poskytovať klientom dostupnejšie, kvalitnejšie, no najmä špecializované portfólio služieb. Od 1.2.2008 sa CAPITAL MARKETS, o.c.p., a.s. stal členom Asociácie obchodníkov s cennými papiermi. Spoločnosť je zároveň členom Americko - Slovenskej obchodnej komory. Sme spoločnosť, ktorá sa chce presadiť inováciami a pro - klientskym prístupom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3942267  Megjelentetés dátuma: 24.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac