Asistentka projektového tímu

CAPEXUS SK s.r.o.

Miesto práce
Turčianska 2, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmienky (brutto)
500 EUR/mesiacZákladná mzda od 500 EUR + bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podpora projektového tímu
Vedenie administratívy
Príprava podkladov pre spracovanie účtovníctva pre externú firmu
Evidencia faktúr v internom systéme spoločnosti
Organizácia interných školení
Písanie PR článkov, úprava firemných prezentácií a prípadových štúdií
Zabezpečovanie marketingových a prezentačných predmetov
Event management

Práca v mladom kolektíve s priateľskou atmosférou
Neformálna firemná kultúra
Zaujímavé teambuildingy a firemné akcie
Zamestnanecké benefity
Platové podmienky dohodou

Pracovná pozícia je obsadzovaná na polovičný úväzok. Ak vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím váš štruktúrovaný životopis. V prípade kladného posúdenia vašej žiadosti budete pozvaný/á na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
Výborná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
Svedomitosť, pedantnosť, zodpovednosť, samostatnosť
Veľmi dobrá znalosť práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Internet
Dobré komunikačné a organizačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
Dobrá znalosť angličtiny výhodou
Skúsenosti s marketingom či PR výhodou, nie podmienkou
Chuť učiť sa novým veciam
Časová flexibilita
Vodičský preukaz sk. B.

V spoločnosti CAPEXUS SK navrhujeme a vytvárame jedinečné komerčné interiéry – kancelárie, showroomy, zdravotnícke zariadenia a bankové pobočky. Za 12 rokov na trhu sme vytvorili moderné a funkčné prostredie pre stovky spoločností.
Sme zohraný tím špecialistov na dizajn, interiérové vybavenie, architektúru, realizáciu, projektové riadenie a poradenstvo v oblasti pracovného prostredia.
Zisti viac o našej firemnej kultúre na: https://www.welcometothejungle.com/sk/companies/capexus-slovensko

Viac info : https://www.capexus.cz/sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2796658  Megjelentetés dátuma: 1.4.2020  Alapbér (bruttó): 500 EUR/mesiac