Obchodno - technický zástupca / Bratislava

Caparol Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
640 € základná zložka mzdy, plus 300€ prémie mesačne, plus 800€ mesačne provízia z dosiahnutého obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za získavanie a spracovanie objednávok
- starostlivosť o existujúcich klientov a partnerov
- komunikácia a predaj stavebným firmám, tvorba obchodných podmienok na spoluprácu
- technické poradenstvo
- akvizícia nových zákazníkov
- tvorba cenových ponúk, pravidelný reporting
- služobné cesty smerom ku klientovi, obchodnému partnerovi, obchodné jednania
- predaj produktov aj v maloobchode

• motivačný systém odmeňovania
• stabilné prostredie renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou
• zabezpečený kvalitný adaptačný proces
• možnosť postupu na vyššiu pozíciu, vzdelávanie a osobnostný rast a rozvoj
• firemné auto, aj na súkromné účely

Požadujeme štruktúrovaný životopis - CV, motivačný list, žiadosť o prijatie do zamestnania.
K životopisu pripojte nasledujúci text:
,,Súhlasím so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Caparol Slovakia s.r.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom číslo 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov. Súhlas dávam na dobu určitú, na obdobie 3 mesiacov. Po tomto období budú údaje vymazané, alebo môžem kedykoľvek požiadať o vymazanie údajov. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, chemický, technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- obchodné schopnosti a skúsenosti
- výborné komunikačné zručnosti
- vytrvalosť, samostatnosť, schopnosť prekonávať prekážky
- prax v stavebnej oblasti je výhodou
- orientácia na predaj a výsledky v obchode
-podmienkou sú dobré referencie z predošlého zamestnania

Dovoz a distribúcia materiálov pre stavebníctvo - farby, laky, omietky, zatepl'ovanie, výhradný dodávateľ materiálov pre povrchové úpravy stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3390101  Megjelentetés dátuma: 15.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 640 € základná zložka mzdy, plus 300€ prémie mesačne, plus 800€ mesačne provízia z dosiahnutého obratu