Skladník

Caparol Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava tovaru pre zákazníkov a vyskladňovanie tovaru
- Príjem tovaru na základe dodacieho listu
- Tónovanie materiálu podľa zadaných podkladov z obchodného oddelenia
- Optimálne vedenie skladu - poriadok, čistota, systém a organizácia

- stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- zabezpečený adaptačný proces
- adekvátne platové ohodnotenie
- práca na jednu zmenu
- istota
- kariérny rast

Informácie o výberovom konaní

Máte potrebu zmeniť miesto, prácu a oblasť?
My potrebujeme a chceme pracovitého, spoľahlivého uchádzača a kolegu.
Pokiaľ ste presvedčený, že zvládnete túto dôležitú prácu, ktorá si vyžaduje aj určitú fyzickú zdatnosť, STE na správnom mieste.
Pozícia sa obsadzuje na trvalý pracovný pomer - dobu neurčitú.

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis.
Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v inzeráte.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebný, chemický, technický

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax a skúsenosti v sklade
- výhoda je skúsenosť s prácou na VZV
- dobrá orientácia a koncentrácia v zadaných úlohách vyplývajúcich z náplne práce
- zodpovedný a aktívny prístup k jednotlivým činnostiam
- spoľahlivosť a čestnosť
- podmienkou sú dobré referencie z predošlého zamestnania

Dovoz a distribúcia materiálov pre stavebníctvo - farby, laky, omietky, zatepl'ovanie, výhradný dodávateľ materiálov pre povrchové úpravy stavieb.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3296727  Megjelentetés dátuma: 9.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 800 €