Tlmočník pri predaji

CAN MUCEVHERAT TEKSTIL INS. - Cadaro Jewellery

Miesto práce
Side, Side Mahallesi, Manavgat/Antalya, Turecko
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tlmočník pri predaji zo slovenského (v pripade českého) jazyka do anglického alebo nemeckého jazyka

Preplatenie letenky na miesto výkonu práce, pekné ubytovanie, strava , odvoz a dovoz do/z práce.

Výberové konanie bude prebiehať na základe zaslaného CV s fotografiou a telefonického pohovoru s uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jazykové znalosti: Nemecký jazyk alebo anglický jazyk je na prvom mieste podmienkou. Maďarský, poľský a iné jazyky sú výhodou.

Klenotníctvo - predaj

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3329110  Megjelentetés dátuma: 25.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac