Dentálna hygienička

CAMPI HEALTHCARE SERVICES, s.r.o.

Miesto práce
Krivá 18, Košice
Termín nástupu
01.03.2019
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 900,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v ambulancii čeľustnej ortopédie, dezinfekcia, sterilizácia nástrojov, práca s PC, a kartotékou, objednávanie pacientov, inštruktáž pacienta o dentálnej hygiene, asistencia pri kresle pri stomatologických výkonoch, hygiena ústnej dutiny, samostatná úprava zubných strojčekov pod dozorom lekára, alebo podľa jeho pokynov. Ochota ďalšieho vzdelávania, schopnosť manažmentu času a práce v stomatologickej ambulancii, disciplinovanosť, samostatnosť, slušný a kultivovaný prejav sú podmienkou. Zaškolenie na pozíciu samozrejmosťou.

Každoročné kreditované školenia, pitný režim pre zamestnanca, možnosť pred nástupom do zamestnania vyskúšať si prácu v ambulancii na celý deň

V prípade záujmu zasielajte prosím stručný životopis a motivačný list na adresu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubná asistentka, dentálna hygienička, preventistka

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
OpenOffice.org Calc - Základy
Microsoft Windows - Základy
OpenOffice.org Writer - Základy

ochota ďalšieho vzdelávania, schopnosť manažmentu času a práce v stomatologickej ambulancii, disciplinovanosť, samostatnosť, slušný a kultivovaný prejav sú podmienkou

Súkromná čeľustnoortopedická ambulancia, dve kreslá, jeden lekár, jedna dentálna hygienička. Profesionálny a zodpovedný prístup zameraný na pacienta a jeho spokojnosť.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3320260  Megjelentetés dátuma: 13.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 900,- eur