Administrátor nákupu a predaja

Camfil s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
september 2019
od 900,- Eur (v závislosti od prechádzajúcich skúseností, + 13 % kvartálny bonus)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, spracovanie, vybavovanie a fakturácia objednávok
- objednávanie, nákup a evidencia vstupného a doplnkového materiálu
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi (tuzemskí aj zahraniční)
- objednávanie prepráv a komunikácia s dopravcami
- zefektívňovanie skladového systému
- vedenie skladovej evidencie
- vykonávanie periodických inventúr

- stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti,
- mladý a priateľský pracovný kolektív,
- nefajčiarske pracovné prostredie,
- flexibilný pracovný čas,
- priestor pre ďalšie vzdelávanie a osobný rozvoj,
- rôzne formy príspevkov a bonusov : sobáš, narodenie dieťaťa, príspevok na DDS, dochádzkový bonus, vernostný bonus, dotovaná strava poskytovaná v rámci závodu,
- teambuildingové akcie

Ďakujeme, že sa uchádzate o prácu v našej spoločnosti. V prípade záujmu prosím pošlite mailom svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
Telefonicky budeme kontaktovať iba vybraných vhodných uchádzačov spĺňajúcich naše kritériá. Za pochopenie vopred ďakujeme a držíme Vám palce vo výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- ukončené min. SŠ vzdelanie
- aspoň 2-ročné skúsenosti na podobnej pozícii
- znalosť ERP systému
- stredne pokročilá znalosť anglického jazyka je podmienkou
- orientácia na zákazníka
- tímový hráč
- komunikatívnosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- schopnosť zvládať stresové situácie

Už viac ako pol storočia pomáha Camfil ľuďom dýchať čistejší vzduch. Ako popredný výrobca prémiových riešení pre čistý vzduch poskytujeme komerčné a priemyselné systémy na filtráciu vzduchu a kontrolu znečistenia ovzdušia, ktoré zvyšujú produktivitu pracovníkov a zariadení, minimalizujú spotrebu energie a sú prínosom pre ľudské zdravie a životné prostredie. Pevne veríme, že najlepšie riešenia pre našich zákazníkov sú najlepšie riešenia pre našu planétu. Preto každým krokom na ceste - od návrhu po dodávku a po celý životný cyklus výrobku - zvážime vplyv toho, čo robíme, na ľudí a na svet okolo nás. Prostredníctvom nového prístupu k riešeniu problémov, inovatívnemu dizajnu, presnej kontrole procesov a silnému zameraniu na zákazníkov sa snažíme zachovať viac, využívať menej a nájsť lepšie spôsoby - aby sme všetci dýchali ľahšie.
Skupina Camfil Group má sídlo v švédskom Štokholme a má 30 výrobných závodov, 6 výskumných a vývojových centier, lokálne obchodné pobočky v 33 krajinách a 5 600 zamestnancov s rastúcou tendenciou. S hrdosťou obsluhujeme a podporujeme zákazníkov v rôznych odvetviach a komunitách po celom svete. Ak chcete zistiť, ako Vám Camfil pomôže chrániť ľudí, procesy a životné prostredie, navštívte nás na www.camfil.sk.

Camfil s.r.o. je držiteľom certifikátu ISO 9001

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2309985  Megjelentetés dátuma: 5.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900,- Eur (v závislosti od prechádzajúcich skúseností, + 13 % kvartálny bonus)